<
 • Главная
Статьи

GoTView TV BOX Rack: незвичайний "внутрішній-зовнішній" тюнер

Відразу пояснимо, чому в назві вийшов такий каламбур.З одного боку, цей телетюнер належить до розряду повністю автономних пристроїв, що працюють з монітором і при вимкненому ПК, т. Е. У відповідності зі сформованою систематизацією він може бути віднесений до категорії зовнішніх.З іншого, його штатне місце - у вільному відсіку 5,25 "усередині системного блоку.І не тільки унікальний дизайн змусив нас звернути увагу на цей продукт ...

Для початку спробуємо розібратися в тому, кому взагалі потрібні автономні тюнери. перше,
що приходить на розум, - тим, хто зібрався зробити зі свого монітора телевізор.
І в порівнянні зі звичайними телевізорами поєднання ТВ-ПК, крім економії займаного
місця, надає більш вагомі переваги. Навіть за якістю зображення
монітор, безумовно, перевершує будь-який телевізор, не кажучи вже про різницю в розмірі
зерна і відповідно більш жорстким стандартам електромагнітної безпеки. запропонуємо
також читачеві самостійно оцінити різницю між трубками по яскравості і контрастності.
GoTView TV BOX Rack Для початку спробуємо розібратися в тому, кому взагалі потрібні автономні тюнери Тип Вбудований
в 5,25 "слот ПК, автономний Стандарти
кольоровості і звуку PAL,
SECAM (B, G / D, K), NTSC Режими
відео 800 × 600,
1024 × 768 при 60 і 75 Гц Спеціальні
режими Предпросмотр
1: 9, стоп-кадр Рознімання: вхідні Антенний;
S-Video, VGA; AV, L- і R-канали (RCA), Stereo-In (mini-Jack) вихідні VGA,
Stereo-Out (mini-Jack) Харчування Зовнішній
мережевий адаптер, 12 В, 1 А Орієнтовна
ціна $ 97 Наданий Компанією
GoTView + Оригінальність конструктивного виконання; висока функціональність;
не вимагає ПК для роботи - Немає дозволяє приймати FM-передачі! Оригінальний вбудований автономний TV-тюнер

Внутрішній тюнер по ряду причин, в общем-то, телевізору не конкурент. для його
нормального функціонування потрібні зайвий слот PCI, стабільно працюючі
драйвери / ПО і, природно, включений ПК. Але і це ще не все. Внутрішня TV-плата
практично завжди гірше екранована і часто слабкіше "розв'язана" по
харчуванню. А значить, виявляється більш сприйнятливою до наведенням, в достатку що генерується
іншими компонентами комп'ютера. Важливо, що в разі автономного тюнера
навантаження на апаратну і програмну середовища відсутні в принципі, т. е. запустивши
якусь непросту і тривалу завдання на ПК, можна переключитися на
телевізор і трохи відпочити від роботи, не побоюючись того, що драйвери або ПО
TV-карти раптом вступлять в непримиренну боротьбу за володіння якимсь дуже важливим
для виконання основного завдання системним ресурсом. Останнє, зауважимо, в повній
міру властиво не тільки PCI-плат, але і ще одного різновиду приймачів
- "полуаппаратним" USB-пристроїв.

Перелік плюсів автономних TV тюнерів можна було б продовжити Перелік плюсів автономних TV тюнерів можна було б продовжити. Основний і практично
єдиний мінус для його власника: покупка такого пристрою не додає можливості
"Захоплювати" відео і зберігати на ПК з його допомогою - тюнер включається
як би в розрив відеокабелю, що з'єднує монітор і комп'ютер. Таким чином,
в типовому сучасному "зовнішньому" телетюнерів, як правило, суміщені комутатор
відео-сигналів / звуку і повноцінний (без модулів розгорток, відповідно) телевізійний
приймач. Причому користуючись побутовою термінологією, цей приймач - "цифровий".
Тобто не просто приймає, детектирующий і підсилює аналоговий відеосигнал
для подачі на трубку, а формує його таким чином, як це реалізовано в престижних
100 Герцева моделях. У них послідовність з декількох прийнятих рядків або
весь кадр цілком спочатку перетворюються в "цифру", після чого обробляються
процесором і тільки потім, після зворотного перетворення в "аналог",
передаються на відтворення.

Після того як ми розставили основні акценти, саме час повернутися до героя нашого тестування - GoTView TV BOX Rack. Але перш - пару слів про його зовнішності.

На перший погляд, за габаритами і виконання металевого корпусу він більше нагадує стандартний CD-привід, ніж TV-тюнер. Передня панель закрита закріпленої на чотирьох декоративних гвинтах знімною прозорою пластиною. Така конструкція дозволяє самостійно за кілька хвилин гармонійно вписати тюнер в загальне кольорове рішення ПК. Для цього досить з відповідної за кольором паперу вирізати фальшпанель і помістити її під пластик. На лицьовій стороні зручно розташувалися гнізда S-Video і RCA-входи (AV, L- і R-канали звуку) для підключення зовнішніх джерел і шість прямокутних кнопок для повноцінного управління тюнером без пульта дистанційного керування (вибір каналів і джерела відеосигналу, налаштування звуку, а також виклик і навігація по меню). Кнопка Power підсвічена червоним світлодіодом, поруч з нею розташоване вікно ІК-приймача системи дистанційного керування. А от всі інші робочі гнізда винесені на тильну сторону. Таке рішення продиктоване конструкцією пристрою. Адже після інсталяції TV BOX Rack в слот 5,25 "до них підключаються роз'єми добре екранованих подовжувальних кабелів, що закінчуються спеціальною планкою. Вона встановлюється на вільне місце в задню панель комп'ютера. І тільки до неї переходниками приєднуються аудиовход від звукової карти, колонки, телевізійна антена, VGA-вихід, монітор і зовнішнє харчування (від мережного адаптера). Відразу зауважимо, що докуповувати якісь кабелі не доведеться - все необхідне входить в комплект поставки, причому ознак економії на якості не спостерігається. І, трохи забігаючи вперед, звернемо увагу на те, що завдяки хорошій екранування, а також правильно виконаному в самому тюнері електронному комутатора видеовходів / виходів спотворення на моніторі при роботі в режимі PC практично повністю відсутні.

Налаштування на канали тюнера виробляється з зручного багатофункціонального русифікованого меню. Воно розбите на п'ять груп налаштувань: зображення, звуку, управління тюнером, системою кольоровості і режимами виведення на монітор, а також параметрами вікна OSD-меню. Остання група дозволяє варіювати ступінь прозорості і місце його розташування на екрані.

Серед численних пунктів меню слід зазначити можливість установки частоти екрану не тільки в 60, але і 75 Гц, т. Е. Вивести відео-зображення з оптимальними параметрами як на LCD, так і на CRT-монітор. Робочий дозвіл при цьому може бути встановлено як звичні 800 × 600, так і 1024 × 768. Є система зменшення шуму, причому можна або вибрати одну з готових схем поліпшення зображення (м'яку, нормальну або динамічну), або встановити поріг шумоподавителя вручну. До речі, перемикання між ними проводиться без заходу в меню окремою кнопкою на пульті ДУ.

Первісна настройка може здійснюватися в двох режимах - пошук тільки в "ефірних" TV-діапазонах або у всій можливій для віщання смузі частот (положення "кабель"). Знайшовши канал, можна змінити його номер або, при необхідності, видалити, зробити точне підстроювання або передоручити її пристрою, дозволивши роботу системі АПЧ.

Серед дрібних недоліків в організації екранного меню ми помітили лише дві: при повторному запуску режиму автопоиска не видається попередження про те, що все вже налаштовані канали перезапишуть, а натискання пункту Скидання призведе до знищення результатів усіх раніше зроблених маніпуляцій (включаючи навіть вибрана мова інтерфейсу меню) . Діалог з класичними питанням Yes / No тут би не завадив.

Зручний і легкий сріблястий пульт ДУ має 32 гумові кнопки управління (з них активні 28). Їх розташування не викликає нарікань, хоча для найбільш часто затребуваних Volume і Channel варто було б запропонувати іншу, відмінну від інших кнопок форму.

Перевірка якості прийому будь-яких неприємних моментів не -Виявити, і переконувати читача в гарній чутливості і селективності системи нам немає необхідності - достатньо буде згадати про застосування в тюнері ВЧ модуля FI1256 від Phillips, відомого, зокрема, по картах AVerMedia AVerTV 305 і деяким моделям відеоадаптерів ATI серії AllinWonder.

Наш підвищений інтерес до режиму "картинка-в-картинці" стане зрозуміліше, якщо згадати, що вся відеообробка сигналів, як уже говорилося вище, проводиться на апаратному рівні самим пристроєм, без задіяння "бездонних" з точки зору Embedded-систем ресурсів процесора і пам'яті ПК. Так як приймальний модуль в пристрої - єдиний, то для організації режиму аналогічного PIP престижних моделей побутових TV екран поділяється на дев'ять зон, в кожну з яких в процесі короткочасного послідовного звернення на кілька секунд виводиться і далі "заморожується" черговий по списку канал мовлення. Звуковий супровід при цьому автоматично відключається. Відзначимо, що при цьому спостерігалася досить висока швидкість перемикання між каналами, так що навряд чи за час даного циклу при 15-20 прийнятих програмах сюжет кардинально зміниться. Таким чином, "внутрішня начинка" непогано впоралася із завданням, зазвичай покладеної PCI-тюнерами на всю апаратно-програмну міць ПК.

І нарешті, заключний "тест на IQ" - режим Freeze для всього кадру. Треба сказати, що і з цим завданням GoTView TV BOX Rack упорався відмінно, продемонструвавши картинку, за суб'єктивними оцінками, кращу, ніж сам джерело - VHS-магнітофон в режимі стоп-кадру.

Нам же залишається тільки додати, що це оригінальне за конструктивним виконанням і багате по функціональності пристрій потрапляє в найбільш затребувану цінову нішу "до $ 100".Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью