<
 • Главная
Статьи

Коригування друкованої форми податкової накладної в «1С: Бухгалтерія 8»

Внесення змін в конфігурацію

Перше, з чого потрібно починати роботу зі зміни друкованої форми документа в конфігурації «1С», - це увійти в конфігуратор потрібної інформаційної бази.

Зі списку користувачів вибираємо того, хто має право на зміну місця, що вас (часто цей користувач є адміністратором бази (рис. 1)).

1))

Після цих дій повинна завантажитися оболонка конфігуратора. За замовчуванням з лівого боку вікна повинен відобразитися список об'єктів конфігурації (рис. 2).

2)

Якщо його немає - не біда: це означає, що в конфігураторі не відчинені поточна конфігурація. Щоб її відкрити, потрібно вибрати в меню «Конфігурація → Відкрити конфігурацію».

Важливо! Перш ніж змінювати або об'єктів в конфігурації потрібно обов'язково зробити резервні копії інформаційної бази ( «Адміністрування → Вивантажити інформаційну базу ...») і конфігурацію ( «Конфігурація → Зберегти конфігурацію в файл ...»), використовуючи для збереження внутрішні механізми навігації. Ця дія дасть можливість відновити конфігурацію або інформаційну базу, якщо вони будуть пошкоджені змінами.

Якщо створення резервних копій пройшло нормально, можна продовжувати впроваджувати зміни. Але якщо були повідомлення про помилки, потрібно попросити всіх користувачів бази вийти з неї на кілька хвилин і повторити дії для створення копій.

У тому випадку, якщо конфігурація перед цим ніколи не змінювалася або можливість зміни не включена, потрібно буде вибрати «Конфігурація → Підтримка → Налагодження підтримки ...».

У діалоговому вікні «Налаштування підтримки» натиснути кнопку «Включити можливість зміни» (рис. 3), після цього у вікні повідомлення - кнопку «Так». Конфігурація готова до початку впровадження змін.

Конфігурація готова до початку впровадження змін

Шукаємо в дереві об'єктів потрібний нам макет. В даному випадку це буде макет податкової накладної ( «Документи → НалоговаяНакладная → Макети → <вибираємо потрібний нам макет>» (рис. 4), двічі клацнувши мишки або через контекстне меню відкриваємо його.

4), двічі клацнувши мишки або через контекстне меню відкриваємо його

Відкритий макет податкової накладної буде мати приблизно такий вигляд, як на рис. 5.

5

За вимогами ДПАУ назва організації та контрагента, а також їх адреси повинні бути вирівняні по вертикалі - по центру, а по горизонталі - по правій стороні.

Знаходимо в макеті поле «Назва контрагента», клацаємо по ньому правою клавішею мишки і в контекстному меню вибираємо пункт «Властивості» (рис. 6). При цьому справа відкриється вікно редагування властивостей елемента макета (рис. 6).

Якщо ці поля у властивостях не доступні для редагування, потрібно відключити режим «Тільки перегляд» ( «Таблиця → Переглянути за → Редагування»).

У вікні властивостей знайдіть групу «Положення». У цій групі будуть властивості «Вертикальне» і «Горизонтальний» (рис. 6). Їх потрібно визначити як «Центр» і «Право» (це значення випадаючих списків). Аналогічні властивості слід задати і для полів з адресою «Вид договору» (рис. 7).

7)

За допомогою «Панелі властивостей комірки» можна управляти шрифтом, його розміром, стилем і багатьма іншими властивостями осередки і тексту. При відкритій панелі властивостей комірки вибір комірки можна відразу проводити інший кнопкою мишки. Панель автоматично зчитує властивості осередку і заповнює відповідно групи вікна.

Налаштувати вигляд макета під альбомний формат сторінки можна, редагуючи ширину і висоту колонок і рядків всього макета.

Після настройки висоти і ширини рядків і колонок, можна переглянути результат, вибравши пункт меню ( «Файл → Попередній перегляд»). У цьому вікні, натиснувши на кнопку «Параметри сторінки» Після настройки висоти і ширини рядків і колонок, можна переглянути результат, вибравши пункт меню ( «Файл → Попередній перегляд») , Можна буде побачити макет друку. Якщо він вас влаштує, результат можна зберегти, закривши всі вікна, крім макета, і натиснувши комбінацію «CTRL + S» або через меню ( «Файл → Зберегти» ).

Також можна в модулі об'єкта додати рядок настройки друку макета в ландшафтному стилі, т. Е. Встановити за замовчуванням друк податкової накладної на альбомному аркуші. Для цього потрібно у вікні конфігурації вибрати документ «НалоговаяНакладная», клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати «Відкрити модуль об'єкта» (рис. 8).

У модулі потрібно знайти процедуру друку податкових накладних (ПечатьДокументаНалоговийКодекс ()) і відразу після оголошення змінної Макет = ПолучітьМакет ( "Податкова накладна <****>") додати код (рис. 9):

Макет.ОріентаціяСтраніци = Оріентація.Горізонтально;

ТабДокумент.ОріентаціяСтраніци = ОріентаціяСтраніци.Ландшафт;

Внесені зміни потрібно зберегти. Для застосування всіх змін на рівні конфігурації потрібно після збереження змін макета або модуля оновити конфігурацію бази даних, натиснувши на «F7» або скориставшись пунктом меню ( «Конфігурація → Оновити конфігурацію бази даних»).

Для застосування всіх змін на рівні конфігурації потрібно після збереження змін макета або модуля оновити конфігурацію бази даних, натиснувши на «F7» або скориставшись пунктом меню ( «Конфігурація → Оновити конфігурацію бази даних»)

Тепер можна переглянути, як буде працювати конфігурація, вибравши пункт меню ( «Сервіс → 1С-Підприємства») або натиснувши клавіші «CTRL + F5». Якщо все влаштовує, то можна закрити конфигуратор і почати працювати в програмі. Якщо ж не влаштовує, то закрити «1С: Підприємство» і далі доробляти макет по аналогії з попередніми кроками.

Другий варіант поновлення друкарської форми

Другий варіант поновлення друкарської форми - це внесення змін у зовнішню друковану форму. Як ви пам'ятаєте, в середині грудня фірма «1С» випустила податкову накладну за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 01.11.2011 р № 1379. Ось її то ми і будемо змінювати.

Варто зазначити, що зміна зовнішньої друкованої форми дозволить не змінювати конфігурацію. І якщо до цього в конфігурацію не вносилися зміни, то ви і далі зможете користуватися автообновления конфігурації.

Насамперед потрібно увійти в режим конфігуратора і зробити резервні копії конфігурації та інформаційної бази. І тільки після цих кроків прийматися за оновлення друкованої форми.

Спробуйте відкрити зовнішній файл через меню конфігуратора ( «Файл → Відкрити» або «CTRL + O»). Якщо файл відкрився без помилок, можна продовжувати. Якщо є якісь помилки при відкритті, то продовжувати роботу не рекомендується, так як це може порушити стабільність роботи «1С: Підприємства».

У вікні друкованої форми документа відкриваємо макет податкової накладної (рис. 10). Перед нами з'явиться вікно, аналогічне рис. 5. Форматуємо осередки, як в попередньому варіанті, встановлюємо відповідні ширину і висоту колонок і рядків і зберігаємо документ.

Щоб документ друкувався в альбомному варіанті, відкриваємо модуль об'єкта і доповнюємо функцію друку (Функція ПечатьБП () Експорт) після слів:

Макет = ПолучітьМакет ( "НалоговаяНакладная2012");

Макет.КодЯзикаМакета = "ru";

наступним кодом:

Макет.ОріентаціяСтраніци = Оріентація.Горізонтально;

ТабДокумент.ОріентаціяСтраніци = ОріентаціяСтраніци.Ландшафт;

Зберігаємо документ. Залишилося підключити зовнішню обробку до конфігурації. Для цього запускаємо «1С: Бухгалтерію» в режимі «1С: Підприємства». Заходимо в меню «Сервис → Додаткові звіти і обробки → Додаткові зовнішні друковані форми».

При цьому відкриється довідник «Зовнішні обробки», в ньому зберігається перелік всіх зовнішніх друкованих форм із зазначенням того, для яких вони документів і в яких випадках їх потрібно показувати.

Важливо! Самі обробки будуть зберігатися саме в базі даних нарівні з іншими даними, т. Е. Після збереження обробки всередині бази зовнішній файл буде не потрібен.

Нам потрібно створити новий елемент в довіднику. Натискаємо «Insert». Тепер розглянемо вміст елемента. У найменуванні вносимо осмислене короткий опис суті цієї форми, наприклад, «Податкова накладная_1». Натиснувши на кнопку Нам потрібно створити новий елемент в довіднику , Завантажуємо зовнішню друковану форму (рис. 11).

11)

Таблична частина «Належність друкованої форми» складається з кількох колонок. У колонці «Подання об'єкта» вказується тип документа, для якого ми хотіли б використовувати нашу друковану форму. У колонці «Відбір» - умова, при виконанні якого повинна бути доступна ця друкована форма (у нас вона залишиться порожньою).

У колонці «Файл друкованої форми» вказується файл, з якого програмі слід брати макет і процедуру друку. У ній потрібно вибрати збережений нами файл. Колонку «Замінювана друкована форма» слід використовувати в разі, якщо ви хочете, щоб створена друкована форма замінила одну зі стандартних для цього документа. У колонці зазначають, яку друковану форму потрібно замінювати. У разі якщо в ній нічого не вибрати, у вас з'явиться додаткова друкована форма.

У нашому випадку нам потрібно, щоб «Податкова накладная_1» друкувалася замість звичайної податкової накладної. Для цього слід вибрати в цьому полі «Податкова накладна». Все, тепер зберігаємо цей елемент.

Якщо будуть виникати якісь питання по даному алгоритму змін, будь ласка, пишіть нам на адресу [email protected] або задавайте питання в блозі http://zanoga.rv.ua/ .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью