<
 • Главная
Статьи

Кращі Зовнішні Жорсткі Диски 2016 року: Топ 5

 1. Про автора Nikolay Drozdev

- Квітень 16, 2016

Ставите питанням який кращий зовнішній жорсткий диск купити в 2016 році? У цій замітці ми зібрали п'ятірку кращих зовнішніх дискових накопичувачів в співвідношенні ціна / якість

Сьогодні зовнішні жорсткі диски дуже популярні для зберігання важливих даних. Вони також дуже корисні для того, щоб створювати резерв даних. Вони портативні і легкі у використанні. При цьому, сьогодні ринок як ніколи раніше переповнений всілякими варіантами зовнішніх жорстких дисків. З одного боку це не може не радувати: у вас є з чого вибрати. З іншого - з величезним вибором приходить головний біль визначення, що ж купити.

З іншого - з величезним вибором приходить головний біль визначення, що ж купити

Це - найкращий зовнішній накопичувач інформації, доступний на ринку: серед його параметрів можна назвати USB 3.0 інтерфейс, місткість в 2 терабайта, 2 роки гарантії, розміри - 113 мм (4.4 '') в довжину, 76 мм (3.0 '') в ширину , і вага в 159 р Це - найтонший з доступних накопичувачів інформації місткістю в 2 Тбайта. До того ж, у нього дуже елегантний дизайн. Оскільки він підтримує USB 3.0, швидкість передачі даних у нього просто приголомшлива. Металева конструкція робить диск міцніше і красивіше. Це - дійсно швидкий накопичувач інформації. Але найкращим моментом в ньому є те, що, купуючи його, ви також отримуєте програмне забезпечення для резервного копіювання, так само як і підписку на онлайн-сховище Microsoft One Drive в обсязі 200 Гбайт на два роки.

Тим, хто хоче мати всі свої файли - музику, повне зібрання відео у високій роздільній здатності та інше - в одному місці, годі й шукати кращого і більш потрібного товару, ніж цей.

Мінус цього диска - відсутність параметрів безпеки, оскільки в ньому немає програмно-апаратних засобів, яке допомогло б запобігти неавторизований доступ до даних. До того ж, два роки гарантії на нього - це замало. Але в цілому, диск дуже хороший.

Диск Seagate Backup Plus Slim 2 Тбайта доступний в чотирьох колірних варіантах: сріблястому, синьому, червоному і чорному. Дизайн у нього дуже елегантний, і диск дуже приємний на вид. При першому використанні він відформатований у файловій системі NTFS, а тому повністю сумісний з Windows. Для того, щоб він працював в операційній системі MAC OS, вам просто потрібно завантажити NTFS-драйвер, і тоді не буде ніякої необхідності форматувати диск заново.

Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3.0 Файлова система HTFS Додатково 200 ГБ в Онлайн сховище Ціна $ 89

0 Файлова система HTFS Додатково 200 ГБ в Онлайн сховище Ціна $ 89

Диск Transcend StoreJet 25M3 - це ще один класний зовнішній накопичувач інформації, доступний на ринку. Кращі параметри в ньому - це ударостійкість і Ультрависока швидкість передачі даних через USB 3.0. Серед його видатних характеристик можна назвати: ударостійкість, сумісність з USB 3.0, так само як і з USB 2.0, протиударний зовнішній корпус з каучуку, посилений підвіс внутрішнього жорсткого диска, резервне копіювання одноразовим натисканням кнопки, засіб шифрування папок, спеціальне програмне забезпечення управління даними Transcend Elite - і останній, але далеко не самий незначний, параметр у вигляді кнопки швидкого відновлення з'єднання на задній панелі.

Ця кнопка полегшує вам відновлення з'єднання після того, як ви безпечним чином витягли жорсткий диск з системи: якщо ви хочете за-ново підключити диск, просто натисніть цю кнопку. І немає ніякої необ-хідності відключати або перепідключатися USB-роз'єм.

Робоча напруга диска становить 5 В прямого струму через USB-порт, тип накопичувача - жорсткий диск SATA 2.5 ''. Через 10 хвилин диск переходить в режим енергозбереження. Ще один хороший параметр тут - це створення резервної копії одним натисканням кнопки. Диск йде з трьома роками гарантії.

Тим, хто хоче мати всі свої файли - музику, повне зібрання відео у високій роздільній здатності та інше - в одному місці, годі й шукати кращого і більш потрібного товару, ніж цей.

Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3.0 Файлова система FAT32 Додатково Ударостойкость рівня військових приладів Ціна $ 103

0 Файлова система FAT32 Додатково Ударостойкость рівня військових приладів Ціна $ 103

Зовнішній жорсткий диск WD Elements Portable (2 Тбайта) - це 2 Тбайта вме-Стімость, інтерфейс USB 3.0, розміри 3.2 дюйма (81.2 мм) в ширину і 4.4 дюйма (111,8 мм) в товщину, інтерфейс передачі даних зі швидкістю 5.0 Гбіт / с через USB 3.0. До того ж, він сумісний з Windows, включає 30 днів користування пробною версією програмного забезпечення і попередньо відформатований в системі NTFS.

Диск дає вам великий обсяг пам'яті за дуже низьку ціну. Дизайн у нього дуже простий і приємний на вид. Недолік цього продукту - це пробна версія програмного забезпечення і брак параметрів безпеки, оскільки в ньому немає програмно-апаратних засобів для того, щоб захистити дані від несанкціонованого доступу. Компанія дає гарантію на один рік, а це - дуже мало в порівнянні з іншими зовнішніми жорсткими дисками, доступними на ринку. Але це - найдешевший з дисків місткістю 2 Тбайта, доступних на ринку.

Тим, хто хоче мати всі свої файли - музику, повне зібрання відео у високій роздільній здатності та інше - в одному місці, годі й шукати кращого і більш потрібного товару, ніж цей.

Його простий дизайн - це круто. Хоча цей зовнішній жорсткий диск далеко не такий швидкий, як SeaGate, але при такій низькій ціні він дуже навіть варто того, щоб його купити. Простий інтерфейс дозволяє використовуватися його і як пристрій для резервного копіювання, і як ігрову консоль. При першому використанні він попередньо відформатований у файловій системі NFTS, так що диск сумісний з Windows.

Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3.0 Файлова система NTFS Додатково Використання пробної версії софта WD SmartWare Pro Ціна $ 95

0 Файлова система NTFS Додатково Використання пробної версії софта WD SmartWare Pro Ціна $ 95

Це - ще один кращий продукт, доступний на ринку. Його параметри включають інтерфейс USB 3.0, пам'ять місткістю 2 Тбайта, максимальну швидкість передачі даних в 5 Гбіт / с, програмне забезпечення захисту паролем, і це - поряд з програмним забезпеченням WD Smart Ware, сумісним з платформою Windows. Висота і ширина диска становлять 0.8 і 3.2 дюйма (20.3 і 81.3 мм) відповідно, і йде він з гарантією на 3 роки.

У порівнянні зі своїм попередником, цей зовнішній жорсткий диск - швидкий в експлуатації. Оскільки будь-якому користувачеві завжди хочеться мати параметри безпеки, щоб захистити свої дані від несанкціонованого доступу, творці цього пристрою вирішили проблему, так що разом з диском ви отримуєте вбудоване програмне забезпечення, пароль якого захищає пристрій від подібного доступу.

Диск доступний в чотирьох колірних варіантах: титан, чорний, синій і червоний. Недолік його полягає в ціновій політиці: для того, щоб роздобути цей пристрій зовнішньої пам'яті, вам доведеться заплатити трохи більше. У порівнянні з іншими доступними на ринку продуктами, цей диск коштує трохи дорожче.

Тим, хто хоче мати всі свої файли - музику, повне зібрання відео у високій роздільній здатності та інше - в одному місці, годі й шукати кращого і більш потрібного товару, ніж цей.
Цей диск - дуже легкий по вазі і приємний на вид. Він попередньо відформатований у файловій системі NTFS. Диск сумісний і з портом USB 3.0, і з портом USB 2.0, але для кращої експлуатації рекомендується використовувати його з USB 3.0. Корисним в його програмному забезпеченні WD Smart Ware Pro є те, що воно працює і з зовнішніми жорсткими дисками інших постачальників.

Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3.0 Файлова система NTFS Додатково Автоматичне локальне і хмарне резервне копіювання Ціна $ 89

0 Файлова система NTFS Додатково Автоматичне локальне і хмарне резервне копіювання Ціна $ 89

Купуючи цей зовнішній жорсткий диск, ви купуєте такі характе-ристики: 2 Тбайта пам'яті, 1 рік гарантії, інтерфейс USB 3.0. Висота, ширина і товщина диска становлять 14.8 мм (0.6 ''), 80.0 мм (3.15 '') і 117.0 мм (4.6 '') відповідно, а важить він 0.17 кг.

Процес передачі даних в ньому дуже простий, швидкий, короткий і ефективний. Ви просто можете перетягнути ваші файли через інтерфейс USB 3.0. Диск сумісний і з USB 3.0, і з USB 2.0, але для більш ефективної експлуатації рекомендується використовувати його з USB 3.0. Обсягу пам'яті цілком достатньо для зберігання 2000 годин цифрового відео. Він попередньо відформатований, і вам не потрібно ніяке програмне забезпечення, щоб конфігурувати диск або встановити його драйвер. Все це робить сам пристрій Seagate. Коли диск підключений, він автоматично визначає операційну систему. Він має вбудоване програмне забезпечення управління живленням, щоб забезпечити роботу з ефективним використанням енергії.

Недоліком в цьому диску є те, що йому не вистачає параметрів без-пеки: в ньому немає програмно-апаратних засобів, яке допомогло б запобігти неавторизований доступ до даних. Одного року гарантії на нього, здається, теж недостатньо. Але в цілому, це - хороший диск. Дизайн у нього дуже елегантний, і диск приємний на вид. При першому використанні він відформатований у файловій системі NTFS, так що диск сумісний з Windows. Для того, щоб він працював на платформі MAC OS, вам просто потрібно завантажити драйвер NFTS, і немає ніякої необхідності форматувати диск заново.

Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3.0 Файлова система NTFS Додатково Легка настройка в Windows: підключив і працюй Ціна $ 85 Ключові особливості Обсяг 2 ТБ Порт передачі даних USB 3

Про автора Nikolay Drozdev

Будь ласка, не проходьте ПОВЗ: залиште коментар; поділіться посиланням з друзями; поставте лайк статті;Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью