<
 • Главная
Статьи

Потужна антена для 3g модему, яка посилює сигнал прийому мережі

 1. Зовнішня антена - Ваш "ключ" до швидкісного Інтернету
 2. Які є види антен?
 3. Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію
 4. Як вибрати антену?
 5. Як правильно встановити і підключити антену?
 6. Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

3G Інтернет стає популярнішим з кожним днем. Сьогодні цю послугу надають всі українські оператори мобільного зв'язку, що працюють як в стандарті GSM (Київстар, Лайф, МТС, Трімоб), так і в CDMA (Піплнет, Інтертелеком). Відзначимо, що GSM-провайдери запустили 3G лише на початку 2015 року, а тому помітно відстають від "піонера" ​​сфери - компанії Інтертелеком. Цей оператор "обганяє" їх практично за всіма параметрами: швидкості, території покриття, зручності і гнучкості тарифів.

Сучасний ринок пропонує найширший асортимент гаджетів для 3G Інтернету, повністю задовольняючи потреби навіть найвимогливіших клієнтів. 3G USB модеми та переносні Wi-Fi роутери роблять такий web-серфінг максимально комфортним. Однак в зоні зі слабким сигналом або нестійким покриттям Мережі тільки цих пристроїв недостатньо, необхідна спеціальна зовнішня 3G антена. Про те, як правильно вибрати цей пристрій і на що звернути увагу при покупці, і піде наша сьогоднішня розмова.

Про те, як правильно вибрати цей пристрій і на що звернути увагу при покупці, і піде наша сьогоднішня розмова

Зовнішня антена - Ваш "ключ" до швидкісного Інтернету

Перед тим як розібратися, яким чином можна посилити сигнал 3G модема , Поговоримо трохи про принцип роботи мобільного Інтернету. Перш за все, відзначимо, що швидкість з'єднання багато в чому залежить від того, на якій відстані від базової станції (БС) оператора знаходиться абонент. Тут працює проста закономірність: чим Ви ближче до БС, тим краще і впевненіше буде прийом. А відповідно, і Інтернет "спритніші".

Зовнішня антена трохи "обманює" базову станцію оператора. Це пристрій збільшує потужність передавача роутера або модему, посилюючи тим самим випромінюється сигнал. Тому БС сприймає місцезнаходження абонента трохи ближче, ніж він є насправді. Завдяки цьому користувач отримує більш стабільне з'єднання і більшу швидкість Інтернету.

Підіб'ємо проміжний підсумок. Зовнішня антена для роутера або модему може Вам знадобитися в таких випадках:

 • швидкість Інтернету відверто Вас не влаштовує. Погодьтеся, "підвисання" відео, неможливість швидко завантажити файли, довге завантаження web-сторінок - не найприємніші моменти дозвілля в Інтернеті! І не важливо, у чому причина: в слабкому покритті, технічних недосконалості Вашого гаджета або фізичних перешкоди на місцевості;
 • Інтернет постійно обривається або зовсім не "ловиться". Можливо, Ви занадто далеко від БС і покриття оператора ледь накриває Ваш населений пункт. Може, всьому виною невдалий географічне розташування (наприклад, низина). В такому випадку покупка зовнішньої антени зробить Ваш Інтернет-серфінг хоча б трохи комфортніше.
 • Ви хочете більшого. Сучасні 3G антени здатні збільшити швидкість мобільного Інтернету до 5 разів! Погодьтеся, такий приємний бонус ніколи не буде зайвим.

Які є види антен?

Як ми вже говорили вище, українські оператори пропонують високошвидкісний мобільний Інтернет в двох стандартах зв'язку - GSM і CDMA. Підбираючи 3G антену, необхідно це враховувати. Вони діляться на 2 великі групи:

 • антени GSM (Будуть працювати в мережі операторів Лайф, МТС, Київстар, Трімоб);
 • антени CDMA (Підійдуть для Інтертелеком і PeopleNet).

Крім того, такі пристрої класифікують і за коефіцієнтом посилення:

 • 14 дБ (підсилюють сигнал в 2-3 рази);
 • 17 дБ (збільшують швидкість з'єднання в 3-4 рази);
 • 24 дБ (примножать швидкість Інтернету до 5 разів);
 • 36 дБ (швидкість вище до 7 разів).

Ця класифікація наводить на просту арифметику: чим вище коефіцієнт, тим "спритніше" буде працювати Ваше 3G пристрій. До речі, антену краще підбирати з "запасом" посилення, максимальним для Вашого оператора. Завдяки цьому, Ви застрахуєтеся від можливих обривів і отримаєте найкращий результат від Вашого Інтернет-обладнання.

Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Інженер передзвонить протягом 5 хвилин (в робочий час) або зателефонуйте нам за номером 0 (800) 210-295
(Дзвінки з усіх телефонів безкоштовні).

Як вибрати антену?

Як Ви могли вже переконатися, антена-підсилювач для 3g модему - корисне і вигідне придбання, здатне зробити Інтернет-серфінг більш комфортним і приємним. Щоб вибрати такий пристрій, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

 1. Перш за все, зверніть увагу на те, в якому стандарті зв'язку працює Ваш оператор і модем, - GSM або CDMA. В обов'язковому порядку купуйте відповідну антену, інакше вона просто не буде працювати. А ви ж не хочете викидати гроші на вітер і розчаровуватися в покупці?
 2. Коефіціент посилення. Чим він вищий, тим швидше буде працювати Ваш 3G модем або роутер. Також врахуйте наступне: чим Ви ближче до базової станції оператора, тим слабкіше антена Вам у пригоді.
 3. Багато сучасні 3G гаджети мають вбудований роз'єм для підключення зовнішньої антени. З одного боку, це зручно, адже антену підключити дуже просто. А з іншого, на роз'ємі можуть бути додаткові втрати сигналу.

Як правильно встановити і підключити антену?

Антена для посилення сигналу - прекрасне доповнення до 3G модему або роутера, що забезпечує більш стабільний сигнал і високу швидкість Інтернет-з'єднання. Про те, які бувають види і як вибрати таке обладнання, ми вже розповіли вище. Тепер поговоримо про те, як правильно підключити і встановити його.

Для того щоб з'єднати зовнішню антену і модем / роутер, Вам знадобляться спеціальний кабель і перехідник (пігтейл). Також можуть стати в нагоді допоміжні деталі, такі як коннектори і кронштейн або щогла (для кріплення антени). При цьому важливо пам'ятати, що довжина кабелю прямо впливає на коефіцієнт посилення всієї системи. Чим він буде коротшим, тим менше в ньому буде загасання сигналу. Відповідно, тандем модем-антена буде працювати на повну потужність і радувати Вас максимальною швидкістю з'єднання.

Для початку роботи необхідно вставити центральну жилу кабелю в перехідник і акуратно закрутити гайку на F-роз'ємі. Будьте максимально уважні та обережні! Один невірний рух може пошкодити перехідник і звести всю Вашу роботу нанівець. Як правило, перехідники виробляють під конкретну модель 3G USB модему або 3G Wi-Fi роутера. Таким чином, враховуються навіть найдрібніші особливості будови пристроїв.

Втім, якщо Ви плануєте використовувати кілька 3G гаджетів або на Вашому пристрої немає роз'єму для підключення антени, Вас виручить універсальний безконтактний перехідник. Просто покладіть на спеціальну основу Ваш модем або роутер і підключіть перехідник до антени. Готово!

Щоб вибрати найбільш оптимальне місце для установки антени, необхідно знати кілька простих правил:

 1. Розташування найближчої базової станції оператора. Ці дані дуже важливі, тому що підсилюють антени для 3G пристроїв - вузькоспрямовані. А це значить, що вони дають максимальний ефект тільки тоді, коли спрямовані прямо на БС. Цю інформацію можна отримати, поглянувши на карту покриття оператора або зв'язавшись з нашими консультантами.
 2. Природний рельєф і перешкоди. Ці параметри також слід строго враховувати, так як вони можуть стати серйозною перешкодою на шляху сигналу, істотно знизивши його якість.
 3. Все пізнається дослідним шляхом. Найпростіше визначити краще положення антени методом проб і помилок. Підключіть антену до модему або роутера, запустіть програму для виміру швидкості Інтернету і вирушайте на пошуки самого вдалого місця!

Купити зовнішню антену для 3g модему або роутера Ви можете на сайті компанії 3G Star. Просто зробіть замовлення через "Корзину" або залиште свої контактні дані. Ввічливі, досвідчені технічні фахівці з радістю допоможуть Вам вибрати оптимальний 3G обладнання. Крім того, Ви можете взяти будь-яку модель на безкоштовний 30-денний тест!

Постав запитання інженеру і отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію

Інженер передзвонить протягом 5 хвилин (в робочий час) або зателефонуйте нам за номером 0 (800) 210-295
(Дзвінки з усіх телефонів безкоштовні).

Як правильно встановити і підключити антену?
Які є види антен?
Як вибрати антену?
А ви ж не хочете викидати гроші на вітер і розчаровуватися в покупці?
Як правильно встановити і підключити антену?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью