<
 • Главная
Статьи

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО КОМП'ЮТЕР НЕ БАЧИТЬ ЗОВНІШНІЙ Жорсткий диск?

 1. Комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск. причини
 2. недостатнє харчування
 3. Обрив з'єднувального кабелю
 4. Модель вінчестера має інше підключення, що не USB
 5. Проблема в настройках
 6. Що робити, якщо проблема в налаштуваннях
 7. Проблеми з додатками
 8. Вирішуємо проблему з драйверами
 9. Якщо не видно старий зовнішній жорсткий диск
 10. Корисні поради:

Зовнішні жорсткі диски з кожним днем ​​стають все більш популярними у користувачів ПК. Вся справа в тому, що дуже часто на вбудованому носії інформації катастрофічно не вистачає місця, і щоб не міняти носій, можна скористатися HDD (зовнішнім вінчестером). Сучасна модель такого пристрою є невеликою коробочкою, що вміщає в себе 1-2 ТБ інформації. Але що робити, якщо комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск, причому, відразу після покупки нового пристрою. Сьогодні ми спробуємо розібратися в ситуації і розповімо, що робити, якщо комп'ютер не бачить знімний жорсткий диск, в залежності від причини несправності.

Комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск. причини

Перш ніж вирішувати проблему, необхідно зрозуміти причину несправності. Розглянемо основні з них.

недостатнє харчування

Якщо вінчестер досить об'ємний, то відсутність його в "Диспетчері файлів" може бути викликано недостатнім харчуванням. Така ситуація виникає в разі, якщо ви використовуєте USB-розгалужувач, на якому вже підключені інші пристрої. Всі USB-інтерфейси, в залежності від типу, видають різну потужність.

Важливо! Спробуйте підключати кабель в різні USB-гнізда. Можливо, один з роз'ємів зможе забезпечити достатнє харчування для роботи пристрою. Або підключіть носій безпосередньо до порту.

Обрив з'єднувального кабелю

Виправити ситуацію допоможе заміна кабелю.

Модель вінчестера має інше підключення, що не USB

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість пристроїв, які мають різні параметри і підключення. Деякі пристрої для підключення харчування вимагають окремий кабель. Всі ці нюанси необхідно перевіряти під час покупки з технічного опису.

Важливо! Можливо, ви підключили пристрій, як зазвичай - по USB, а необхідно було скористатися додатковим кабелем живлення.

Проблема в настройках

Якщо комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск, причини також можуть бути наступними:

 • Проблема з драйверами. Якщо операційна система не може правильно визначити драйвера для зовнішнього накопичувача, то слід завантажити їх з офіційного сайту. Якщо у вас новий носій, то драйвера повинні бути записані на ньому.

Важливо! Вийміть їх на іншому комп'ютері, якому вдалося розпізнати пристрій.

 • У Біосе не включена підтримка USB. Якщо інший комп'ютер розпізнає зовнішній накопичувач, то перевірте, чи дозволені USB в вашому ПК.
 • Несправність пристрою. Якщо маніпуляції з підключенням по USB не дають результату, то перевірте роботу пристрою, підключивши його до іншого комп'ютера, можливо, накопичувач несправний. При механічних поломки слід звернутися в сервісний центр.

Важливо! Щоб ці проблеми були попереджені і вирішені:

 • Вибирайте шнур для приєднання пристрою якомога коротше в довжину і якомога товщі. Все це істотно впливає на передачу потужності.
 • Проблему з недостатністю харчування можна вирішити таким чином: підключіть кабель з двома роз'ємами на одному кінці в різні гнізда на корпусі системного блоку. Таким чином, пристрій отримає електроенергію з двох джерел.

Що робити, якщо проблема в налаштуваннях

Щоб комп'ютер ідентифікував пристрій, в інтерфейсі управління у знімного носія інформації має бути ім'я. Але іноді буває так, що диск не виявляється через некоректну конфігурації в BIOS. Виправити ситуацію можна, зайшовши в настройки і змінивши конфігурацію на іншу, запропоновану зі списку. Після цих маніпуляцій перезавантажте комп'ютер.

Докладна інструкція:

 1. Натисніть меню "Пуск".
 2. Натисніть "Панель управління комп'ютером".
 3. Переконайтеся, що ви переглядаєте елементи за категоріями (в правому верхньому кутку напис "Перегляд").
 4. Клацніть по "Система і безпека".
 5. Знайдіть пункт "Адміністрування".
 6. У вікні, знайдіть елемент з назвою "Управління комп'ютером".
 7. У лівому вікні, виберіть "Управління дисками". Вам повинні бути видно всі диски, підключені до системи, в тому числі і зовнішні. Ваше завдання - поміняти букву знімного накопичувача на ту, якою в операційній системі немає.
 8. Знайдіть у вікні ваш зовнішній джерело інформації, а потім клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Змінити букву диска або шлях до диска".
 9. У віконці виберіть "Змінити".
 10. Виберіть будь-яку вподобану букву.
 11. Натисніть "ОК".

Важливо! Якщо ви підключаєте вперше новий накопичувач до комп'ютера, швидше за все, він не відформатований, тому не буде відображатися у вікні "Мій комп'ютер". В цьому випадку букву поміняти ви не зможете. Клацніть правою кнопкою по зовнішньому диску і виберіть "Створити простий том", але пам'ятайте, що при цьому процесі всі дані на носії інформації будуть видалені.

Проблеми з додатками

Проблеми з тим, що комп'ютер не бачить зовнішній жорсткий диск, нерідко виникають після роботи з такими програмами, як Acronis і Alcohol, іншими подібними додатками для створення віртуальних накопичувачів інформації. У процесі роботи з такими програмами ПК перемикається на комунікацію з віртуальними дисками, а реальні - перестає бачити.

У цій ситуації необхідно повернути систему в попередній стан або повністю видалити програму разом з усіма параметрами.

Важливо! Перевірте, чи не залишилося в системі створених раніше віртуальних дисків. При наявності - видаліть їх і перезавантажте комп'ютер, скинувши настройки CMOS до установок за замовчуванням.

Вирішуємо проблему з драйверами

Якщо зовнішній накопичувач - новий, і його немає в вікні "Мій комп'ютер", то на 99% це явище пов'язане з драйверами. Дійте наступним чином:

 1. З панелі керування зайдіть на вкладку "Диспетчер пристроїв". Переконайтеся, що ви переглядаєте меню по дрібним піктограм (правий верхній кут).
 2. Розкрийте вкладку "Дискові пристрої".
 3. Зверніть увагу, не відображається чи навпаки накопичувача знак оклику в жовтому трикутнику. Якщо трикутник присутній, то оновіть драйвер.

Важливо! Якщо ви не знайшли ваш накопичувач, то спробуйте його знайти в "Інші пристрої".

 1. Видаліть старий драйвер, клікнувши правою кнопкою миші по влаштуванню і виберіть завдання "Видалити".
 2. Вимкніть і ввімкніть пристрій назад через хвилину в USB-порт. Драйвер повинен автоматично визначитися і встановитися.

Важливо! Зазвичай операційна система Windows 7 і 8 при підключенні будь-якого нового пристрою автоматично встановлює для нього драйвер. Якщо цього не відбулося, то натисніть в диспетчері пристроїв команду "Дії" -> "Оновити конфігурацію устаткування" або завантажте драйвер з офіційного сайту виробника пристрою HDD.

Якщо не видно старий зовнішній жорсткий диск

Якщо зовнішній носій раніше працював на вашому комп'ютері, а потім перестав, то дійте наступним чином:

 1. Перевірте USB, через який ви підключаєте накопичувач шляхом підключення будь-якого іншого пристрою (телефон, плеєр, принтер і т. Д.). При необхідності - повторно драйвер контролера USB.
 2. Перевірте шнури на предмет пошкоджень. Провід повинен бути не пошкоджений, а USB-штекера щільно приєднані до комп'ютера і HDD. При необхідності - замініть шнур на новий.
 3. Зайдіть в меню управління і поміняйте букву диска, як було описано вище. Зробіть це обов'язково в тому випадку, якщо ви створювали нові розділи на вашому вінчестері.
 4. Перевірте зовнішній HDD на віруси. Деякі віруси блокують диски і відключають можливість їх бачити.
 5. Зайдіть в "Диспетчер пристроїв" і з'ясуйте, чи правильно визначається пристрій. Не повинно бути ніяких оклику жовтих або червоних знаків, які сигналізують про помилки.
 6. Перевірте працездатність жорсткого диска на іншому комп'ютері або ноутбуці. В цьому випадку, можливо, допоможе перевстановлення операційної системи.

Корисні поради:

 • Несправність іноді можна визначити на слух. Наприклад, якщо при включенні індикатори харчування світяться, але не чути ніякого руху, то диск несправний. Якщо ж чути незвичні звуки, переривчасті удари і стукіт, то несправності з внутрішнім механізмом пристрою.
 • Якщо в управлінні дисками жорсткий накопичувач все ще не видно, то може бути конфлікт контролера диска і комп'ютера або причина криється в самому жорсткому накопичувачі.

Важливо! Справність жорсткого диска можна перевірити в такий спосіб: від'єднайте HDD і підключіть безпосередньо до материнської плати. Материнка визначає диски набагато стабільніше, ніж контролери. Увімкніть комп'ютер: якщо диск визначився, то винен контролер, якщо немає - проблема в диску.


Купуйте знімні накопичувачі та інші девайси тільки відомих фірм. Відмови у них бувають значно рідше. Якщо всі наведені вище поради і рекомендації не допомогли виправити ситуацію, то вимкніть пристрій від комп'ютера і зверніться в сервісний центр.

Але на цьому ми з вами не прощаємось, заходите ще!

Підписуйтесь на оновлення нашої сторінки на Фейсбук і обов'язково поділіться з друзями! До зустрічі!

З любов'ю, " Будь в темі ! »

джерело

Підписуйтесь на оновлення нашої сторінки на Фейсбук і Pinterest обов'язково поділіться з друзями!
З любов'ю, «Будь в темі» !


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью