<
 • Главная
Статьи

Як накласти водяний знак на зображення в FastStone Image Viewer

 1. Менеджер зображень FastStone Image Viewer: коротко про програму
 2. Накладення написи водяного знака
 3. Накладення логотипу водяного знака

- Як накласти водяний знак у FastStone Image Viewer  Свої авторські права на фотографії і картинки можна закріпити, наклавши на них водяний знак

- Як накласти водяний знак у FastStone Image Viewer

Свої авторські права на фотографії і картинки можна закріпити, наклавши на них водяний знак. До такого способу попередження крадіжок фотоконтентом вдаються багато власників інтернет-ресурсів, будучи, по суті, позбавлені інших способів захисту своїх прав. Водяний знак, накладений на зображення у вигляді напису або логотипу, вказує на його першоджерело - конкретної людини, конкретний веб-сайт або інший проект в Інтернеті, яким належить авторство на це зображення.

Як здійснити накладення водяного знака, в тому числі і в пакетному режимі, працюючи з великою кількістю зображень - в цьому і будемо розбиратися нижче.

Менеджер зображень FastStone Image Viewer: коротко про програму

FastStone Image Viewer - досить функціональний менеджер зображень, і його не можна назвати програмою для новачків. Але одного разу розібравшись з облаштуванням і можливостями програми, можна буде обробляти велику кількість зображень в пакетному режимі, застосовуючи до них шаблонні параметри. У числі інших переваг FastStone Image Viewer - безкоштовність, легковажність, можливість працювати з портативною версією без установки на системний диск, підтримка декількох скінів (тем інтерфейсу). FastStone Image Viewer скачати безкоштовно можна на нашому сайті без реєстрації найактуальнішу версію.

FastStone Image Viewer працює практично з усіма форматами зображень і передбачає гнучкі настройки режиму їх перегляду. Як окремо, так і в пакетному режимі за допомогою програми зображення можна перейменовувати, змінювати розміри, обрізати, конвертувати в інший формат, коригувати кольору, налагоджувати рамки, текст, зображення водяного знака і т.п. FastStone Image Viewer також вміє працювати зі слайд-шоу.

У нашому випадку для роботи з програмою налаштуємо темне оформлення інтерфейсу і трёхоконную компоновку, де будуть відображені провідник файлів, мініатюри всіх зображень і превью обраного.

Накладення написи водяного знака

Як згадувалося вище, водяний знак, що накладається на зображення, може бути або у вигляді напису, або у вигляді логотипу. Розглянемо спочатку процес створення написи водяного знака, оскільки FastStone Image Viewer облаштована можливістю накладання на зображення текстових написів, які за допомогою ж програми і можна створювати. І накладемо цей напис на зображення в пакетному режимі.

У провіднику FastStone Image Viewer вибираємо папку з зображеннями, на які потрібно накласти водяний знак. У меню програми нам потрібен «Сервіс», далі - «Перетворити вибрані».

З'явиться додаткове вікно програми для завдання параметрів перетворення. За допомогою відповідних кнопок необхідно додати в праву частину вікна одне, декілька чи усі кадри, на які буде накладено водяний знак.

У графі завдання вихідного формату можна залишити вихідний формат зображень, а можна вибрати інший з числа підтримуваних програмою. Графа вихідний папки дозволяє вибрати, відповідно, папку, куди будуть поміщені файли після перетворення - в нашому випадку після накладення водяного знака. Тому якщо є необхідність залишити зображення в їх початковому вигляді, потрібно вказати іншу папку для збереження файлів на виході, відмінну від початкової.

При виставленні галочки зміни налаштувань зображень з'явиться кнопка «Додатково». Саме вона нам і потрібна для подальшої роботи.

Далі в віконці додаткових налаштувань побачимо всі можливі функції для пакетної обробки зображень, що знаходяться в неактивному стані. Для накладення написи нам потрібна вкладка «Текст» - переходимо на неї і виставляємо галочку додавання тексту.

Налаштувань для створення напису-накладення трохи, проте, все необхідне присутнє. Для написи водяного знака можна вибрати шрифт, його розмір, колір. Від фону напису краще відмовитися, щоб не перешкоджати перегляду зображень.

В поле додавання тексту вводимо ім'я (нікнейм) автора зображень або веб-адресу сайту-першоджерела.

Оптимальним розміщенням водяного знака вважається нижній правий кут. А щоб присутність водяного знака було якомога менш помітним, зробимо його напівпрозорим.

Якщо на зображення будуть періодично накладатися інші написи з іншими настройками, тільки що встановлені установки накладення тексту можна зберегти в файл і при необхідності в подальшому завантажити з цього файлу.

Все - напис водяного знака готова, можемо тиснути «Ок».

Потім ми повернемося у вікно завдання параметрів перетворення зображень. Тут нам залишається тільки натиснути кнопку запуску процесу.

По завершенні процесу перетворення тиснемо «Готово» і можемо приступати до перегляду зображень в папці збереження файлів на виході.

У провіднику FastStone Image Viewer відкриваємо цю папку.

Подвійним кліком запускаємо перегляд кожного окремого зображення і оцінюємо отриману напис.

Функціонал, щоб накласти текст в FastStone Image Viewer дуже примітивний: програма дозволяє створити нескладний водяний знак, що складається тільки з напису, без будь-яких ефектів, без малюнка. Але якщо мова йде суто про захист авторських прав, а не про візитну картку, налаштувань накладення тексту буде більш ніж достатньо.

Накладення логотипу водяного знака

А ось мінімалістичний графічний редактор в складі FastStone Image Viewer навряд чи можна використовувати для створення логотипу або ефектною написи для подальшого накладення в якості водяного знака. Створювати такі краще за допомогою інших графічних редакторів з більшою функціональністю.

Одного разу створивши логотип водяного знака, процес його накладення можна автоматизувати в програмі FastStone Image Viewer.

Точно так, як і з накладенням написи, нам необхідно відкрити у вікні програми папку з зображеннями, а в меню «Сервіс» вибрати процес перетворення. У вікні для завдання параметрів перетворення додаємо потрібні зображення і тиснемо кнопку «Додатково».

У вікні для завдання параметрів перетворення додаємо потрібні зображення і тиснемо кнопку «Додатково»

Виберіть, параметри яких в даному перетворення не задіюються, необхідно відключити. Тому раніше активну вкладку «Текст» в нашому випадку відключимо, а включимо ту, яку нам потрібна в цей раз - це вкладка «Водяний знак».

Тому раніше активну вкладку «Текст» в нашому випадку відключимо, а включимо ту, яку нам потрібна в цей раз - це вкладка «Водяний знак»

Тут нам необхідно задати шлях до файлу логотипа, який буде накладено на зображення в якості водяного знака. Потім виставляємо рівень прозорості та розташування. У нашому випадку незмінним буде розташування знизу праворуч. Тиснемо «Ок».

Тиснемо «Ок»

Повернувшись у вікно налаштувань перетворення зображень, тиснемо кнопку запуску процесу.

Повернувшись у вікно налаштувань перетворення зображень, тиснемо кнопку запуску процесу

Переглядаємо результат в папці збереження файлів на виході перетворення.

Переглядаємо результат в папці збереження файлів на виході перетворення

На всіх зображеннях з'явився напівпрозорий логотип.

На всіх зображеннях з'явився напівпрозорий логотипНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью