<
 • Главная
Статьи

Як прибрати водяні знаки з картинки

 1. Крок 1: Пошук картинки в Google
 2. Крок 2: Пошук схожого зображення
 3. Крок 3: Як прибрати водяні знаки з фото
 4. Вирізаємо невеликі водяні знаки

Як прибрати водяні знаки з картинки, цим питанням задаються всі, хто хоче розмістити якісні картинки на своєму сайті, але не володіє потрібною сумою, щоб оплатити послуги платного фотохостингу, на якому вони расположени.Ніже я привів ціле керівництво про те, як видалити водяні знаки з картинки або зображення за допомогою фотошопу або без нього.

Ніже я привів ціле керівництво про те, як видалити водяні знаки з картинки або зображення за допомогою фотошопу або без нього

Припустимо, вам потрібно підготувати презентацію протягом години, а у вас не вистачає деяких зображень, для її повного оформлення. Ви відправляєте свої забаганки в дизайнерський відділ і маємо право вважати, що ваші побажання ясні. Вам терміново потрібно внести коригування в отримані зображення, але з якихось причин, ви не можете отримати доступ до оригіналів.

Як би там не було, причина по якій потрібно видалити водяні знаки з фотографії буває різною. Може бути у вас виникла необхідність терміново виправити презентацію, як уже згадувалося, а може вам просто шкода витратити невелику суму грошей, щоб купити унікальну картинку на фотохостингу. У цьому випадку, я звичайно, не рекомендував би витрачати свій час на видалення водяних знаків, а заплатити гроші, і зайнятися більш серйозними речами, так як ваш час теж має певну вартість.

Зміст статті

Щоб прибрати водяні знаки з зображення, потрібно чимало зусиль, так що якщо ви читаєте цей посібник, то ви порахували всі за і проти, і вирішили, що видалення водяного знака коштує витраченого часу і зусиль!

ось ті програми та сервіси , Які допоможуть вирішити цю проблему:

 1. Пошукові системи
 2. Пошук зображень на безкоштовних стоках
 3. Програма Photoshop для редагування картинок

Хочу зазначити, що редагування фото в Фотошопі, буде крайнім заходом, якщо інші способи не допоможуть. Тож почнемо.

Крок 1: Пошук картинки в Google

Досить часто, є можливість знайти зображення без водяного знака через пошук зображень в Google або в сервісі TinEye. Нижче наводжу приклад.

Якщо завантажити зображення і скористатися функцією «Пошук по картинці» в Google, то можна знайти таку ж картинку, тільки без водяного знака:

От і все! Просто ігноруємо проблему як прибрати водяні знаки з картинки онлайн або користуватися програмою Photoshop.

Крок 2: Пошук схожого зображення

Працюючи над презентацією, часто буває так, що потрібно підібрати певну картинку. Але, проблема в тому, що складно знайти таку картинку у високій якості, або без водяного знака. Слід поставити собі питання - чи потрібна саме ця картинка або зображення?

Перед тим як скористатися програмою Photoshop, приділіть пару секунд тому, щоб повернутися на крок назад і запитайте себе чи потрібна вам саме ця картинка. Можливо ви можете використовувати іншу фотографію?

Ось кілька джерел, які допоможуть вам знайти альтернативний варіант:

Пошук по Flickr

Відмінним рішенням відшукати зображення з високою роздільною здатністю , Професійної якості - це скористатися пошуком безкоштовного фотохостингу Flickr. Зауважу, що якщо ваша робота буде доступна для перегляду (як наприклад в разі розміщення на сайті), найкраще буде скористатися пошуком Creative Commons, який дозволяє брати картинки у вільному доступі, але при цьому дати посилання на фотографа, під фото. Більш докладно про це я вже розповідав в цій статті .

FreeImages

Ще один не менш корисний фотохостинг, що дозволяє шукати фотографії високої роздільної розширення. В наведеному вище прикладі я шукав зображення людини який замислений або сердитий. Забиваємо в пошук запит «Сердитий людина» - і ми можемо побачити кілька досить цікавих схожих за змістом картинок, так що мені не доведеться редагувати їх в фотошопі:

Іноді більш швидким вирішенням проблеми буде увійти у відчинені двері, ніж ломитися в зачинені. Розгляньте альтернативні джерела, якщо завданням не є використовувати точно таке ж зображення.

Крок 3: Як прибрати водяні знаки з фото

На даному етапі, ви повинні будете прийняти одне з таких рішень:

 • Я не можу купити оригінальну картинку
 • Я не можу знайти картинку без водяного знака
 • Я не можу знайти підходящу за змістом іншу картинку.

Тепер ви вже вирішили, що хочете дізнатися як прибрати водяні знаки з картинки і це буде найбільш простим рішенням.

Вирішено. Витратимо наш час, і розберемо як позбутися від водяних знаків двох видів. Нижче ви побачите як можна вирішити проблему з кожним з них.

Вирізаємо невеликі водяні знаки

Існує безліч зображень, на які нанесені водяні знаки, але при цьому не займають багато місця. Ось як це може виглядати:

І в більшості випадків, найшвидшим рішенням буде просто видалити область, де знаходиться водяний знак. Залежно від місця його розташування, ви можете втратити невелику ділянку картинки, але при цьому суть не зміниться:

Найбільш швидким і грубим способом виконати це буде зробити скріншот . У Windows користувачі можуть скористатися функцією Ножиці, а користувачі операційної системи Mac, скористатися комбінацією клавіш command + shift + 4, щоб активувати інструменти захоплення екрану. Потім користувачі Mac, також можуть скористатися функцією попереднього перегляду, щоб вирізати частину зображення.

Ну, а якщо ви все-таки вирішили скористатися всіма перевагами Photoshop, то ось як це зробити:

Подивіться на панелі інструментів знаходяться різні кнопки. Скористайтеся кнопкою Рамка і перемістіть область ділянки нижче, щоб відсікти непотрібну частину, а далі натискаємо ENTER.

Для більш складних випадків використовуємо функцію наповнення

У програмі фотошоп (версії CS5 та пізніше) передбачена функція, яка називається «Виконати заливку», що відмінно підходить для цих випадків. Вона, звичайно далека від ідеалу, але дозволяє прискорити процес роботи в рази. Пам'ятайте, що нашою метою є швидкість і якість, достатню для використання.

Ця функція дозволяє перетворювати фото з більш складними водяними знаками, подібно до тих, як показано на зображенні:

І перетворювати їх в такі:

Це досить швидкий процес, і займе близько 3 хвилин. Таке грубе перетворення зображень досить спірно, тому що підходить в більшості випадків, але тим не менш, якщо придивитися до почищеним зображенні більш ніж на пару секунд, то можна побачити деякі недоліки в певних місцях.

Ось ті функції, які ми будемо використовувати для роботи:

Ось ті функції, які ми будемо використовувати для роботи:

1. Використовуйте прямокутну область або ласо для вибору області картинки

Для початку слід зайнятися найбільш простими областями. Не варто намагатися вибрати весь водяний знак, робіть це поетапно, таким чином ви зможете краще контролювати процес, а також виконувати операції скасування якоїсь дії, а не починати все з початку. Крім цього, ви можете виявити, що після редагування окремих частин знака, картинка стає прийнятною, і вам вже не потрібно далі витрачати час на обробку.

Команда «Прямокутна область» дозволяє виділяти області у вигляді прямокутника, в той час як команда «Лассо», має можливість виділення довільної форми. Команда «Масштаб» дозволяє наближати або видаляти зображення . Для редагування я скористався функцією Лассо і почав з лівого верхнього кута:

Для редагування я скористався функцією Лассо і почав з лівого верхнього кута:

2. Редагуємо область

Після виділення області, переходимо в панелі інструментів в розділ Редагування і випадаючому списку вибираємо Виконати заливку. З'явиться діалогове вікно як показано на зображенні. Вам залишиться натиснути на ОК і програма зробить все необхідне сама.

В процесі роботи ви можливо помітите невеликі недоліки, але при цьому можете скористатися функцією скасування дій і вибрати область заново, злегка змінюючи при цьому вибір ділянки, до тих пір, поки не досягнете потрібного результату. Постарайтеся, щоб обрана область була максимально близько до країв водяного знака.

Нижче показаний процес наповнення у вигляді анімації:

Нижче показаний процес наповнення у вигляді анімації:

Ось таким чином ви можете повторювати процес до тих пір, поки не очистите все зображення і процес як прибрати водяні знаки з картинки буде хоч і більш тривалим, але зате не доведеться платити гроші за потрібне зображення, яке знаходиться в платному доступі.

І в ув'язненні інформація для тих, хто давно хотів навчитися заробляти на партнерських програмах, вибрати прибуткову нішу для заробітку є інформація. Зовсім недавно вийшов чудовий безкоштовний курс на тему заробітку на партнерських програмах для новачків. Навіть якщо ви ніколи не стикалися з технічними нюансами просування партнерок, то всього за пару вечорів, ви зможете опанувати практикою роботи з партнерками і зможете отримати прибуток! Коротенько ті уроки, які входять в цей курс:

 • теорія партнерських програм
 • пошук прибуткових партнерок
 • як отримати трафік з соціальних мереж, форумів і банерів
 • настройка Ютуб і отримання трафіку
 • як збільшити трафік з партнерських програм

Кому цікаво ось посилання

А на цьому у мене все, сподіваюся стаття допоможе вам знаходити і редагувати будь-які картинки, які потрібні для роботи.

Слід поставити собі питання - чи потрібна саме ця картинка або зображення?
Можливо ви можете використовувати іншу фотографію?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью