<
 • Главная
Статьи

»Що вибрати - електричний тепла підлога або водяна тепла підлога? Технологія монтажу, тепла підлога своїми руками. Стяжка підлоги. Плаваюча підлога профіков-Південь - Кондиціонери Одеса, системи опалення

 1. Пристрій стяжки водяних теплих підлог

Вибір між водяними і електричними теплими підлогами залежить від виду опалювальної установки , Також впливає на вибір ціна на газ для населення , Але на ринку опалювального обладнання є закономірності, які випливають з граничних відкриттів з фізики. Багато хто задається питанням - «Як вибрати тепла підлога«? Електрична енергія завжди буде дорожче інших, існуючих видів тепла, не тільки через свою універсальність застосування, і ось чому:

Фізично отримати хаотичне тепло з електрики легше, ніж навпаки - отримати електрику з тепла, впорядкувати енергію.

Є схеми, які можуть забезпечити отримання електричної енергії з високим ККД з, наприклад, теплової енергії сонця , засновані на двигуні Стірлінга (До 30%), або на термоакустичних трубках. Але в похмуру безвітряну погоду, а тим більше, взимку, для отримання електрики потрібні ... ... значні відкриття в галузі фундаментальної фізики.

Тому зараз актуальні теплові насоси , Які перекачують 300% - 600% тепла з вулиці в будинок , І передають це тепло воді теплої підлоги, споживають при цьому 100% електричної енергії.

економічність і екологічність водяного опалення ніколи не зможуть забезпечити нагрівальні кабелі електричної теплої підлоги, такі вимоги ринку. З огляду на те, що тепла підлога - Найкраща система обігріву , Випливає висновок:

Висновок: в місцях, де є технічна можливість встановити водяні теплі підлоги, немає сенсу ставити електричні теплі підлоги.
Пристрій стяжки водяних теплих підлог

Потік тепла водяної теплої підлоги спрямований вгору, так як тепло в природних умовах піднімається вгору, проходить через товщину стінки труби, потім крізь товщину стяжки підлоги над трубою.

Стяжка підлоги для такої системи опалення, як тепла підлога, є гріє плитою, далі тепло долає покриття для вирівнювання підлоги і передається в повітряне тепло будинку.

Тому, значна перешкода тепла може надати простий килимок, про це слід пам'ятати при експлуатації теплої підлоги.

Конструкція стяжки водяних теплих підлог:

Конструкція стяжки водяних теплих підлог:

-> Статеве покриття (керамічна плитка - кахель, полімерне покриття бетону - лінолеум); укладка

-> бетонна стяжка підлоги в формі плити;

-> Ізоляція від води (поліетиленова плівка, полімерна плівка);

-> Теплова ізоляція (приклад теплоізоляції для підлоги - листова натуральна пробка або пенофол);

-> Конструкція перекриття - підвалу або нижнього поверху;

-> PEX труба із зшитого поліетилену, яка витримує цикли заморозки - розморожування .

3. -> Теплова ізоляція з боку зовнішньої стіни будинку (у вигляді стрічки).

Принцип конструкції теплої підлоги в тому, що бетонна стяжка підлоги має можливість температурного розширення, як плаваюча підлога, рідкий підлогу. Для цього заливка теплої підлоги здійснюється в каркас з шарів теплоізоляції і гідроізоляції з 5 сторін. Щоб труби добре передавали тепло, стяжка заливається безпосередньо цементно-піщаним розчином. Мінімальна товщина стяжки над трубою - 4,5 см. Плити плаваючої підлоги ділять на «острова» по 30 м2 форми, найбільш наближеною до квадратної.

Перш ніж ламати голову над тим, як вирівняти підлогу , Подумайте, що можна зробити водяна тепла підлога своїми руками, інструкція додається:

Завантажити керівництво, докладну інструкцію по темі: Завантажити керівництво, докладну інструкцію по темі:  проектування, монтаж, установка теплих підлог для монтажних організацій проектування, монтаж, установка теплих підлог для монтажних організацій .

Скачати інструкцію для укладання водяної теплої підлоги - Скачати інструкцію для укладання водяної теплої підлоги -  Спрощена версія технологія монтажу теплої підлоги своїми руками в загальних рисах Спрощена версія технологія монтажу теплої підлоги своїми руками в загальних рисах.

Які труби для теплої підлоги краще вибрати - рекомендації по вибору матеріалу труб для теплої підлоги ...

Останні розробки в області застосування матеріалів труб для теплої підлоги - зшитий поліетилен , наприклад plomyPEX - eval.

Установка теплих підлог прес фітингами забезпечує довговічність і надійність опалювальної системи, так як з'єднання труб замуровують в бетон з присадками (прямо в стяжку підлоги).

Труби, які не передають тепло слід утеплити спеціальної теплоізоляцією в бетон, яка не псується від цементного розчинів стяжки підлоги - Thermacompact.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью