<
 • Главная
Статьи

Водяний знак для фотографії

 1. Водяні знаки як доказ авторського права
 2. Переваги використання водяних знаків
 3. Програми для впровадження друкованих водяних знаків
 4. Photo WaterMark 5.6.2.2
 5. Media Resizer Pro Thumbnail Creator 2.35
 6. MBizGroup Batch PhotoEditor 1.5
 7. RoboEnhancer 1.0
 8. iWatermark 2.0.2
 9. 1-More WaterMarker 1.11
 10. Image Brander 1.2.109.143
 11. Програми для впровадження цифрових водяних знаків
 12. MyPictureMarc
 13. EIKONAmark 4.5.1

Світлана Шляхтина

Водяні знаки як доказ авторського права

Переваги використання водяних знаків

Програми для впровадження друкованих водяних знаків

Photo WaterMark 5.6.2.2

Media Resizer Pro Thumbnail Creator 2.35

MBizGroup Batch PhotoEditor 1.5

RoboEnhancer 1.0

iWatermark 2.0.2

1-More WaterMarker 1.11

Image Brander 1.2.109.143

Програми для впровадження цифрових водяних знаків

MyPictureMarc

EIKONAmark 4.5.1

Як показує практика, одні і ті ж фотографії, статті, аудіо- та відеофайли можна зустріти на різних сайтах Всесвітньої мережі, про які автори названих творів може бути ніколи і не чули. І добре ще якщо при несанкціонованому використанні матеріалів дається посилання на автора, що, на жаль, буває далеко не завжди. Така, напевно, неминуча плата за входження в наше життя Інтернету і мережевих технологій. Вихід один - спробувати захистити виставляються в Інтернеті матеріали, зокрема зображення.

ак відомо, історія повторюється ак відомо, історія повторюється. Колись для захисту грошових купюр від підробки почали використовувати водяні знаки, а сьогодні все більш широке поширення набувають програмні продукти для захисту авторських прав, що дозволяють додавати водяні знаки до зображень. Технології аналогічної захисту також розроблені для аудіо- та відеофайлів, чорно-білих текстових документів. Однак у даній статті ми розглянемо лише ПО, що допомагає захищати малюнки і фотографії.

Перш за все, що представляють собою водяні знаки? Водяні знаки можуть бути як видимими (або друкованими), так і прихованими (або цифровими). Друкований водяний знак являє собою щось видиме (рис. 1) - як правило, це підпис автора і (або) його логотип. Такі водяні знаки показують, що дане зображення належить конкретному автору або компанії. Однак досвідчений комп'ютерний графік при бажанні зможе видалити друкований водяний знак або замінити його на інший.

Однак досвідчений комп'ютерний графік при бажанні зможе видалити друкований водяний знак або замінити його на інший

Мал. 1. Приклад друкованих водяних знаків, створених в програмі Photo WaterMark

Цифровий водяний знак - це цифровий код (як правило, він являє собою ідентифікаційні дані - ID, URL, адреса електронної пошти, логотип і ін.), Вставлений в цифрове зображення, щоб ідентифікувати інформацію про авторські права; на відміну від друкованого водяного знака, він невидимий. Цифровий водяний знак застосовується для того, щоб забезпечити захист авторських прав для інтелектуальних ресурсів в цифровому форматі. При цьому біти, що представляють водяний знак, розкидані всередині графічного файлу, тому вони не можуть бути ідентифіковані або змінені. Іншими словами, на відміну від друкованого знака, за своєю природою нестійкого до конвертації файлу, вирізання частини зображення, зміни його розмірів і іншим перетворенням, цифровий водяний знак витримує такі зміни файлу, як масштабування, обертання, компресія з втратами і ін.

Водяні знаки як доказ авторського права

силу того що обробка будь-яких зображень в середовищі загальнодоступних графічних пакетів не становить особливих труднощів, зображення з друкованими водяними знаками ніколи не приймаються в якості речового доказу силу того що обробка будь-яких зображень в середовищі загальнодоступних графічних пакетів не становить особливих труднощів, зображення з друкованими водяними знаками ніколи не приймаються в якості речового доказу. Таким чином, друкований водяний знак не може вважатися юридичним доказом авторського права на зображення, наприклад, в суді. Якщо зображення були помічені тільки друкованими водяними знаками, то в разі підозри в крадіжці пошук оригіналу в базах даних зображень для визначення власника авторського права - важка і дуже дороге завдання.

У той же час дослідження зображення з цифровим водяним знаком на наявність авторства - хвилинна справа. Для цього достатньо запустити спеціальну програму, наприклад EIKONAmark, і провести ідентифікацію на предмет наявності конкретного ідентифікаційного номера. Програма практично миттєво підтвердить авторство (рис. 2) або повідомить про те, що зображення не було ідентифіковано як належить конкретній автору.

Мал. 2. Результат вдалою ідентифікації зображення

Переваги використання водяних знаків

кщо ви фотограф або дизайнер, то, запровадивши в свої роботи підпис у вигляді друкованого водяного знака, ви зможете: кщо ви фотограф або дизайнер, то, запровадивши в свої роботи підпис у вигляді друкованого водяного знака, ви зможете:

• в якійсь мірі (все залежить від того, наскільки важко позбутися вашого авторського знака) захистити свої роботи від незаконного копіювання та публікації під чужим прізвищем;

• припинити спроби плагіаторів виправдатися незнанням того, що роботи належать саме вам;

• підвищити свій імідж і отримати визнання;

• зробити свої роботи впізнаваними, і, можливо, на якомусь етапі це призведе до того, що вас помітять і в результаті ви отримаєте додаткові замовлення.

Якщо ваша компанія спеціалізується на розробці будь-якого цифрового контенту, то впровадження на створені зображення логотипу компанії у вигляді друкованого водяного знака, з одного боку, підвищить її імідж і сприятиме зростанню популярності (а хороший імідж в бізнесі - один з головних чинників успіху) , а з іншого - зменшить ризик незаконного використання належних їй зображень.

Можливі й інші ситуації, коли може виявитися корисним використання водяних знаків. Наприклад, якщо компанія спеціалізується на продажах товарів в онлайні, то додавання логотипу у вигляді друкованого водяного знака до всіх зображень пропонованих нею товарів опосередковано підвищить продажі. Справа в тому, що потенційні клієнти, одного разу побачивши в Мережі рекламу товару з логотипом компанії, в наступний раз прийдуть за покупкою саме на її сайт. Поряд з підвищенням продажів даний прийом стане непоганим доповненням до рекламної кампанії, оскільки підвищить довіру і повагу до фірми з боку її клієнтів.

Що ж стосується цифрових водяних знаків, то, як вже було сказано, це єдиний спосіб довести в подальшому свої авторські права на створені малюнки, фотографії і елементи дизайну. Якщо ви займаєтеся комерційною діяльністю пов'язаної зі створенням і поширенням цифрового контенту, то невидима цифрова мітка убезпечить вас від можливих неприємностей, а відповідні програми забезпечать захист і визнання вашого авторства.

Є й інша сторона питання. Комп'ютерні технології дозволяють змінити будь-яке зображення до повного невпізнання, і при необхідності досвідчені фахівці-фальсифікатори можуть зробити монтаж так, що виявити підробку буде практично неможливо. У той же час в деяких випадках дуже важливо знати, була здійснена підробка отриманого цифрового зображення чи ні. Йдеться про відбитки пальців, фотографіях з місця злочину, результати різного роду експертиз, фотографічних доказів дослідних експериментів і т.д. Без маркування цифровими водяними знаками тут просто не обійтися. При бажанні за допомогою цифрових водяних знаків можна захистити не тільки зображення, поширювані в Інтернеті, а й взагалі будь-які зображення, в тому числі такі офіційні документи, як водійські права, паспорт і т.п.

Програми для впровадження друкованих водяних знаків

тоит визнати, що підписувати свої графічні роботи сьогодні стало нормою, і відповідними програмами користуються як професіонали, так і любителі тоит визнати, що підписувати свої графічні роботи сьогодні стало нормою, і відповідними програмами користуються як професіонали, так і любителі. Призначене для цих цілей ПО досить дешево і різноманітно. Серед наявних на ринку додатків можна знайти і професійні пакети з широкими можливостями по редагуванню створюваних водяних знаків, і безкоштовні програми - прості і з мінімумом варіантів обробки вставляються міток.

Photo WaterMark 5.6.2.2

Розробник: UniDream Marketing Technologies, Inc.

Сайт програми: http://www.photowatermark.com/

Розмір дистрибутива: 1,8 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія не має обмежень на час використання, однак додає логотип компанії-виробника на кожне зображення - http://www.photowatermark.com/downloads/pwpro_demo.exe )

Ціна: 40 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP і Mac OS для Virtual PC

Photo WaterMark - краще рішення для фотографів. За рахунок пакетної обробки знімків це ПО позбавить вас від стомлюючого процесу накладення водяних знаків на фотографії, радикально прискоривши дану операцію. Програма орієнтована в першу чергу на професійних фотографів, однак її простий і дружній інтерфейс і наочна система допомоги дозволяють рекомендувати її і любителям.

Photo WaterMark дає можливість швидко захистити фотографії від незаконного копіювання за рахунок традиційного накладення друкованих водяних знаків. Водяний знак можна або створити в середовищі даної програми (як текстовий або мальований об'єкт) і тут же впровадити в одне або кілька зображень, або скористатися раніше створеним вами водяним знаком, вставивши його в якості графічного файлу. У пакеті зручно організовані операції з коригування водяного знака - його можна повертати, застосовувати спецефекти, змінювати його прозорість (в тому числі до нуля, роблячи водяний знак невидимим), положення і розміри (є можливість автоматичної підгонки розміру і положення водяного знака, зміни параметрів шрифту і заливки). Додатково можна вказати на зображенні відомості про дату і час, а також про фотоапарат, яким робилися знімки.

Вбудований менеджер накладення водяних знаків в пакетному режимі допоможе ефективно управляти процесом накладення водяних міток на великі групи файлів. При цьому програмою можна вказати, в якому форматі повинні бути записані зображення з мітками, як повинні бути перейменовані файли і інші параметри збереження. Підтримуються формати файлів: JPEG, TIFF, BMP, GIF (в тому числі анімаційні GIF), PNG і JPEG2000.

Створений водяний знак автоматично зберігається в файлі Watermark file.wmk в папці My watermarks, і в подальшому його можна багаторазово використовувати. Якщо для роботи необхідно кілька міток, то знак потрібно просто експортувати в файл з розширенням * .wmk і з іншим ім'ям, а потім при необхідності завантажувати потрібний водяний знак як імпортовану мітку.

Media Resizer Pro Thumbnail Creator 2.35

Розробник: Media Resizer

Сайт програми: http://www.mediaresizer.com/

Розмір дистрибутива: 3,32 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (15-денна демонстраційна версія, додає логотип компанії-виробника на кожне зображення - http://www.mediaresizer.com/download/mrsetup.zip )

Ціна: 79 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 Server

Основне призначення професійного пакета Media Resizer - створення зменшених копій зображень - ескізів. Для цієї мети в програмі є безліч корисних можливостей, починаючи з зручного перегляду зображень і закінчуючи не менше зручною налаштуванням зовнішнього вигляду створюваного ескізу з подальшим отриманням копії оригінального зображення шляхом додавання приставки або суфікса до первісного імені файлу.

Для цієї мети в програмі є безліч корисних можливостей, починаючи з зручного перегляду зображень і закінчуючи не менше зручною налаштуванням зовнішнього вигляду створюваного ескізу з подальшим отриманням копії оригінального зображення шляхом додавання приставки або суфікса до первісного імені файлу

Крім цього програма вміє додавати до створюваних ескізами друковані водяні знаки, причому в реальності створювати ескізи не обов'язково - можна залишати старі розміри зображень і користуватися тільки опцією Watermarks, на чому ми тут і зупинимося. Відзначимо, що Media Resizer Thumbnail Creator існує в двох версіях: PRO edition і Standard edition, а впроваджувати водяні знаки вміє лише PRO-версія.

Програма підтримує всі основні графічні формати, а створювана водяна мітка може бути як текстової, так і мати вигляд логотипу, підготовленого в будь-якому графічному пакеті. До тексту можна додавати дату, а також знаки авторського права - © й наявності реєстрації - ®. У переліку можливостей редагування тексту - зміна шрифту, його кольору, розміру і накреслення, положення і прозорості, а також кольору і прозорості фону для його накреслення. Для вставленого логотипу можна задати положення і ступінь прозорості. При бажанні в якості водяного знака можна вставити і текст, і логотип.

В Media Resizer Pro Thumbnail Creator дуже зручно організована пакетна обробка файлів: клацання по одній-єдиній кнопці призведе до створення копій зображень із заданими параметрами і впровадженими водяними знаками, причому програма працює дуже швидко навіть при значних розмірах файлів.

MBizGroup Batch PhotoEditor 1.5

Розробник: MBizGroup, LLC

Сайт програми: http://www.mbizgroup.com/

Розмір дистрибутива: 2 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія, кількість файлів при пакетній обробці обмежена до чотирьох - http://wwwfolder.mbizgroup.com/public.mbizgroup/MBizGroup%20Free%20Software/MBizGroupPhotoEditor15.exe )

Ціна: 10 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 Server

MBizGroup Batch PhotoEditor є непогану і дуже дешеву утиліту для пакетної обробки груп знімків. У числі її можливостей - цілий спектр спецефектів, трансформація і корекція зображення, доповнені можливістю впровадження друкованих водяних знаків.

У числі її можливостей - цілий спектр спецефектів, трансформація і корекція зображення, доповнені можливістю впровадження друкованих водяних знаків

В якості водяного знака може виступати текст, для якого не складно визначити шрифт, накреслення, колір символів і їх розмір, а також створений іншими засобами логотип, який додається до якості зображення. Для логотипу можлива настройка ступеня прозорості.

MBizGroup Batch PhotoEditor допускає впровадження друкованих водяних знаків обох типів, правда з досить неприємними обмеженнями: надалі не можна змінити положення водяний мітки і файли з водяними знаками зберігаються на місці вихідних зображень. У той же час жодна з названих проблем не виникає в разі обробки одиничного знімка.

Любителям, яким не потрібно проводити пакетну обробку даних, але необхідно захистити своє авторське право на які розміщуються в Інтернеті знімки, програма цілком підійде, так як її демонстраційна версія повністю працездатна і обійдеться абсолютно безкоштовно.

RoboEnhancer 1.0

Розробник: ACD Systems

Сайт програми: http://www.acdsystems.com

Розмір дистрибутива: 2,8 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія - http://files.acdsystems.com/english/plug-ins/roboenhancer.exe )

Ціна: 69,95 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT 4.0 Service Pack 6/2000 / XP

RoboEnhancer є плагін для ACDSee і підтримує версії починаючи з 3.1 і пізніші. Він призначений для пакетної обробки сотень і навіть тисяч зображень і дозволяє одночасно провести над ними цілий ряд операцій: колірну корекцію, обрізку, повороти, накладення водяних знаків і ін. Тут ми розглянемо тільки можливість додавання друкованих водяних знаків до зображень.

Водяний знак створюється на основі логотипу, попередньо підготовленого в будь-якому графічному пакеті, і допускає настройку положення і прозорості.

На думку розробників, програма орієнтована на широке коло користувачів - як професіоналів, так і любителів. Однак, на думку автора статті, інтерфейс RoboEnhancer досить складний і фотографу-любителю потрібно чимало часу, щоб зрозуміти принципи накладення водяних міток, в той час як в будь-якому іншому з розглянутих додатків проведення даної операції очевидно навіть для дитини. Але не можна не визнати, що пакетні операції по обробці серій знімків RoboEnhancer виконує бездоганно.

iWatermark 2.0.2

Розробник: Script Software

Сайт програми: http://www.scriptsoftware.com

Розмір дистрибутива: 2,17 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія для обробки чотирьох фотографій - http://www.scriptsoftware.com/iwatermark/iwatermark.exe )

Ціна: 20 дол.

Робота під управлінням Windows 98 і вище і OS X Jaguar і вище

iWatermark - це, мабуть, найпростіший і в той же час досить багатофункціональний інструмент для додавання друкованих водяних знаків в малюнки, цифрові фотографії та інші зображення. Крім того, він дає можливість створювати іконки.

Крім того, він дає можливість створювати іконки

Програма підтримує всі поширені формати зображень і дозволяє додати до знімків і підпис, і логотип, в тому числі одночасно. Для тексту допустимо зміна шрифту, його розміру і накреслення, а для логотипу, якщо він задіяний разом з текстом, можна вибрати положення по відношенню до тексту: над текстом, під текстом, ліворуч або праворуч від нього. Крім того, для водяного знака можна визначити ступінь прозорості (в тому числі зробити його невидимим), положення на знімку, повернути його під будь-яким кутом, змінити розмір і накласти один з ефектів: тінь, обведення, карбування та ін. При бажанні можна, наприклад , пустити логотип через все зображення, багато разів повторюючи його в певному порядку. При цьому iWatermark НЕ буде переписувати ніяких оригінальних файлів, а просто створить послідовну копію зображення в попередньо зазначеній папці.

Програма підтримує пакетну обробку файлів, однак в демонстраційній версії дана можливість не працює.

1-More WaterMarker 1.11

Розробник: 1-More.com

Сайт програми: http://1-more.com/

Розмір дистрибутива: 1,32 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія не має обмежень на час використання, однак додає логотип компанії-виробника на кожне зображення - http://1-more.com/water/download/SetupE.exe )

Ціна: 19 дол.

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT4 / 2000 / XP

Це надзвичайно проста програма для накладення друкованих водяних знаків на зображення. Водяний знак може являти собою логотип, підготовлений в графічному пакеті і вставлений як зображення, або текстовий фрагмент, набраний у відповідному вікні 1-More WaterMarker.

Водяний знак може являти собою логотип, підготовлений в графічному пакеті і вставлений як зображення, або текстовий фрагмент, набраний у відповідному вікні 1-More WaterMarker

Текстові можна Задати шрифт, колір и Розташування на зображенні. Як логотипів можуть бути використані зображення в будь-яких графічних форматах, за винятком формату GIF. Обидва варіанти водяних знаків допускають зміну рівня прозорості, що дозволяє зробити мітки невидимими.

Програма підтримує пакетний режим роботи, в якому можна накласти водяні знаки одночасно на велику кількість зображень.

Image Brander 1.2.109.143

Розробник: 92Hicks.com

Сайт програми: http://www.92hicks.com/

Розмір дистрибутива: 5,2 Мбайт

Спосіб поширення: freeware ( http://www.92hicks.com/Download/Image_Brander_Install.exe )

Ціна: безкоштовно

Робота під управлінням Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP

Це безкоштовна і гранично проста програма - її інтерфейс не злякає навіть новачків. Як друкованих водяних знаків в Image Brander виступають попередньо підготовлені в будь-якому з графічних додатків зображення в форматах BMP, JPEG, GIF, PNG і TIFF, у яких можна змінювати розмір і положення. Інших можливостей редагування водяних знаків в програмі немає.

Інших можливостей редагування водяних знаків в програмі немає

Однак, незважаючи на досить обмежені можливості по обробці водяних знаків, Image Brander непогано і дуже швидко справляється з накладенням їх на серії зображень, тим самим перетворюючи тривалий і нудний процес в просту і практично не вимагає часу операцію. Крім того, програма дозволяє користувачеві самостійно визначати нові імена файлів з мітками шляхом введення шаблонів імен в загальному вигляді.

Програми для впровадження цифрових водяних знаків

іфровой водяний знак повинен бути стійким до різного роду трансформацій і перетворень зображення іфровой водяний знак повинен бути стійким до різного роду трансформацій і перетворень зображення. Відповідати цій вимозі досить складно, проте розроблені конкуруючі технології і пропонуються спеціальні програми для впровадження цифрових водяних знаків. Як правило, в основі таких програм лежить використання для створення водяного знака шуму - випадкових даних, які є в більшості цифрових файлів. У підсумку побачити цифровий водяний знак без спеціальної програми, яка за його наявності в змозі ідентифікувати справжність зображення, неможливо.

ПО даного класу орієнтоване більшою мірою на великі компанії, часто не має демонстраційних версій і коштує досить дорого, тому ми зупинимося лише на двох пакетах, що мають розраховані на фотографів-професіоналів і навіть на любителів відносно дешеві версії. З їх основними функціями можна ознайомитися на практиці перед придбанням.

MyPictureMarc

Розробник: Digimarc Corporation

Сайт програми: http://www.digimarc.com/

Розмір демонстраційній версії: 366 Кайт

Спосіб поширення: shareware (вкрай обмежена по функціональності демонстраційна версія у вигляді плагіна для Adobe Photoshop 5.0, 5.5, 6.0, 7.0, CreativeSuite, Adobe Elements 1.0, 2.0, Corel Graphics Suite 10, Micrografx Picture Publisher 6.0, 7.0 і Ulead Systems PhotoImpact 6.0 - http://downloads.digimarc.com/readmarc/DigimarcPlugins1.7Win.exe )

Ціна: Personal - 49 дол., Portfolio - 79 дол., Collection - 199 дол., Professional - 499 дол.

Робота під управлінням: Mac PowerPC і Windows 95/98 / NT / 2000 / Me / XP

Digimarc - провідна на світовому ринку компанія в області розробки спеціалізованого ПЗ для впровадження цифрових водяних знаків. Її програми для захисту авторського права використовують такі компанії, як Adobe, Hewlett-Packard, Macrovision, Philips, Hitachi, і багато інших. Цифрові водяні знаки, створені за технологією Digimarc, дозволяють користувачам включати в аудіозаписи, зображення, відеофільми та друковані документи цифровий код, який зовсім непомітний і в той же час легко ідентифікується.

Цифрові водяні знаки, створені за технологією Digimarc, дозволяють користувачам включати в аудіозаписи, зображення, відеофільми та друковані документи цифровий код, який зовсім непомітний і в той же час легко ідентифікується

Ведучий пакет від Digimarc - MyPictureMarc - вставляє цифрові водяні знаки за технологією Digimarc (знак ©, персональну інформацію про вашому ID і ряд додаткових даних), які повністю підтверджують авторське право на зображення. MyPictureMarc випускається в чотирьох редакціях:

• Personal - встановлює ім'я, адреса і e-mail і призначена для обробки до 100 зображень;

• Portfolio - встановлює ім'я, адреса, e-mail і URL і призначена для обробки до 1000 зображень;

• Collection - встановлює ім'я, адреса, e-mail і URL і призначена для обробки до 5 тис. Зображень;

• Professional - встановлює ім'я, адреса, e-mail і URL, призначена для обробки до 5000 зображень і додатково включає вбудований модуль MarcSpider Tracking.

Модуль MarcSpider Tracking, що входить в MyPictureMarc Professional, являє собою спеціальний модуль для відстеження зображень з авторськими знаками у всіх публічно відкритих областях Інтернету, де торгують цифровим контентом. Про результати пошуку складається регулярний звіт з інформацією про те, де і коли були знайдені ваші зображення.

EIKONAmark 4.5.1

Розробник: Alphatec Ltd

Сайт програми: http://www.alphatecltd.com/

Розмір дистрибутива: 1,63 Мбайт

Спосіб поширення: shareware (демонстраційна версія - http://www.alphatecltd.com/download/eikonamark_setup.exe )

Ціна: Eikonamark Enterprise Edition - 1999 дол. (Орієнтована на компанії), Eikonamark Private Edition - 199 дол. (Призначена для індивідуальних фотографів)

Робота під управлінням: Windows 95/98 / Me / NT / 2000 / XP

Дуже проста в роботі програма EIKONAmark призначена для трансформації ідентифікаційного номера власника авторського права (ID) в невидиму цифрову мітку і вставки її в зображення. Ідентифікаційний номер може бути доповнений логотипом автора, який також буде вставлений як невидима водяна мітка. В якості логотипу можуть використовуватися тільки бінарні зображення. Програма підтримує пакетний режим роботи, в якому можна накласти цифрові водяні знаки одночасно на велику кількість зображень, і в ході роботи створює в папці-приймачі копії оригінальних зображень з впровадженими прихованими водяними знаками і з тими ж іменами.

Програма підтримує пакетний режим роботи, в якому можна накласти цифрові водяні знаки одночасно на велику кількість зображень, і в ході роботи створює в папці-приймачі копії оригінальних зображень з впровадженими прихованими водяними знаками і з тими ж іменами

EIKONAmark дуже зручно застосовувати для захисту авторського права і визнання авторства цифрових зображень в разі їх незаконного копіювання і використання, оскільки вона без проблем дозволяє визначити наявність або відсутність в зображенні конкретного цифрового водяного знаку.

КомпьютерПресс 1'2005


Перш за все, що представляють собою водяні знаки?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью