<
 • Главная
Статьи

Водяний знак на фото. Програма для нанесення водяних знаків

 1. Як нанести водяний знак на фото?
 2. Наносимо водяний знак у програмі Visual Watermark

Нерідко, гортаючи картинки в інтернеті, можна побачити фотографії з водяними знаками. Іноді на них не звертають уваги, але іноді вони кидаються в очі. Навіщо ж потрібен водяний знак на фото?

Реальність така, що одного разу опубліковану фотографію починають використовувати всі, кому не лінь. При цьому ніхто не питає на це дозволу у автора і, тим більше, не платить за це. Так порушуються авторські права, які охороняються чинними законами. На ділі закон далеко не завжди працює, а знайти і покарати «піратів» може бути досить важко.

Таким чином, клеймо є певним ідентифікатором автора знімка Таким чином, клеймо є певним ідентифікатором автора знімка. Звичайно, це не зупинить абсолютно всіх від незаконного копіювання та використання фотографії, але може дещо ускладнити її використання. При нанесенні водяного знака на фото певним чином, додавання такої картинки на факт буде вкрай скрутним. Це може допомогти відсіяти багатьох любителів «спіонерити» медіаконтент.

Другий момент корисності такого підходу при розміщенні своїх фотографій в Мережі полягає в тому, що в будь-якому випадку водяний знак вказує на творця фотографії як на першоджерело. Крім того, розміщуючи на авторських фотографіях водяні знаки, можна успішно рекламувати свій сайт, студію, бренд. Так маловідома компанія може стати впізнаваною і популярною.

Як нанести водяний знак на фото?

Просто так клеймо на фотографії не з'явиться. Для того, щоб здійснити задумане потрібне спеціальне програмне забезпечення. Пошукавши на просторах сучасного інтернету, можна знайти масу варіантів, як зробити на фото водяний знак. Програми найрізноманітніші за рівнем функціональності і зручності, платні і безкоштовні, популярні і не дуже. Є навіть онлайн-сервіси, що надають послуги по додаванню водяних знаків.

Якщо мова йде про засіб, яке має забезпечувати максимум можливих маніпуляцій з водяними знаками, то варто звернути увагу на такий додаток, як Visual Watermark. Ця програма неймовірно зручний у використанні, а придбання платної версії не спустошить гаманець покупця.

При цьому розробники надають цілий місяць для тестування продукту в безкоштовній повнофункціональної версії. При цьому розробники надають цілий місяць для тестування продукту в безкоштовній повнофункціональної версії Тестовий період в 30 днів дозволяє оцінити всі плюси програми і зробити правильний вибір. Якщо користувач почне сумніватися в правильності прийнятого рішення про покупку, розробник готовий виконати 100% повернення витрачених на придбання повної версії засобів, без пояснення причин.

Умови більше, ніж лояльні. Розробники дають максимум часу і можливостей для ознайомлення, що, безумовно, радує.

Наносимо водяний знак у програмі Visual Watermark

Щоб зрозуміти, наскільки зручно використовувати для цієї програми, потрібно детально вникнути в те, як саме наноситься водяний знак з її використанням.

Отже, у вас є одна, або кілька фотографій, які ви бажаєте «помітити». Для цього потрібно запустити програму Visual Watermark і вибрати потрібні знімки для обробки. Додаток підтримує пакетний режим, що дозволяє обробляти відразу по кілька десятків файлів.

Час виконання операції мінімально. Це обумовлено тим, що файли не передаються на сервер (як у випадках з онлайн-сервісами), а обробляються безпосередньо з жорсткого диска вашого комп'ютера. Це забезпечує повну конфіденційність і виключає ймовірність витоків даних, а працювати можна, навіть не маючи підключення до Мережі, що дуже зручно.

Так, час додавання водяних знаків (50 фотографій загальним обсягом близько 1 гБ) ​​при використанні цього додатка на MacBook зайняло всього 40 секунд. Вражає? І це ще не все!

Додаток відкриває масу можливостей. Можна, наприклад, вибрати один з 260 шрифтів, або завантажити в програму ті, які більше до смаку саме вам. Водяні знаки при цьому можуть бути самими різними і бути виконані у формі логотипів, вказівки на авторські права, або довільних написів.

Користувач має можливість змінювати їх розташування, прозорість, розмір, або вибрати опцію заповнення, коли водяний знак додається безліч разів через певний проміжок. Програма допускає, як автоматичне розташування клейма, так і ручне регулювання.

Все, що створено в цій програмі, точно не загубиться. Є функція збереження створеного шаблону в файл. Це дозволяє використовувати вибрані один раз налаштування тоді, коли потрібно. Після обробки фотографії нітрохи не втрачають в якості завдяки використанню оригінальних алгоритмів. Програма підтримує всі популярні формати (JPEG, PNG, TIFF, GIF і BMP) цифрової фотографії.

Отже, для того, що б нанести водяний знак на фото, необхідно перейти на сторінку завантаження https://www.visualwatermark.com/ru/ , Де ви зможете скачати і випробувати в дії цей додаток.

Воно точно не розчарує вас!

Як нанести водяний знак на фото?
Навіщо ж потрібен водяний знак на фото?
Як нанести водяний знак на фото?
Вражає?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью