<
  • Главная
Статьи

Камишин залишає торгова компанія «МАН», магазини «змінять» вивіску

  1. люди коментують

Кількість переглядів: 6612

Торгова компанія «МАН», що має мережу роздрібних магазином в Волгограді і області, залишає Камишин Торгова компанія «МАН», що має мережу роздрібних магазином в Волгограді і області, залишає Камишин.

Нагадаємо, що перший магазин «сетевика» відкрився в місті в листопаді 2013 року на вулиці Леніна. Через пару років відчинив двері другий магазин на вулиці Пролетарській в районі бухти.

За непідтвердженою інформацією, магазини продані іншій мережевої роздрібної компанії. Найімовірніше, вони збережуть свою торгову спрямованість, але працюватимуть під іншим брендом і, відповідно, іншим критеріям. Персонал висловлює надію в повному складі перейти в нову торговельну мережу.

Для Камишан, швидше за все, подібний процес буде помітний лише в зміні вивісок.


Автор: Леонід Смелов

РЕДАКЦІЯ: Коментування даної теми закрито. Причина: За закінченням терміну давності.

люди коментують

Шкода. Деякі позиції в МАНі були хорошими, ті ж овочі Ботаніка. Цікаво МАН йде тільки з Камишина або мережу згортає своє існування взагалі, включаючи Волгоград?

Так буває [Гість] @ 16 травня 2017, 8:49

Тільки з Камишина, тому що адміністрація загнобити. Ман зделал таке благоустрій прилеглої зони, якого жоден мережевик не робив. А адміністрація "отблагадаріла" судами, рекламу не вішай на магазин, це не так то не так.

Пупкін Квас @ 16 травня 2017, 8:57

Їм же хотіли походу біблміотеку втюхати. Але на той час в мане все зрозуміли з яким гуано мають справу.

Кранівник [Гість] @ 16 травня 2017, 9:01

Була б місцева торгівля йшло б в плюс. А так тут тільки робочі місця а магазини пилососи по висмокчу грошей в інші регіони, і податки там же.

Івасі [Гість] @ 16 травня 2017, 9:27

У Волгограді теж саме будуть працювати під брендом "Перехрестя"

гість з Волгограда [Гість] @ 16 травня 2017, 9:29

за чутками у Волгограді теж мани закривають.
асортимент в радеже набагато біднішими, ніж в мане.
не весь персонал горить бажанням, на леніна все звільняються.
і знову / знову трудовим кодексом подтёрлі - пиши на звільнення, то не матимете ні коня, ні шашки. . .

в темі [Гість] @ 16 травня 2017, 9:31

"Перехрестя" ???? Да уж ... Свого часу збанкрутували тут, тому що ніхто не хотів нічого купувати у них. Ціни були космічні що днем, що вночі .... Мій товариш сказав їм: "Ви з такими цінами скоро загнеться". Не минуло й півроку ....

ага [Гість] @ 16 травня 2017, 9:32

"І знову / знову трудовим кодексом подтёрлі - пиши на звільнення, то не матимете ні коня, ні шашки..."
Хороший шанс звільнитися у зв'язку закриттям, і сидіти на біржі, отримувати зарплату 3 місяці ...

ага [Гість] @ 16 травня 2017, 9:35

В "МАНі" на вул.Леніна такі охоронці погані, що в магазин заходити не хочеться.

гість [Гість] @ 16 травня 2017, 9:36


"Перехрестя" ???? Що ж...
ага [Гість] @ 16 травня 2017, 10:32
Це були не московські перехресті. А Камишинський від бізнесссістем, ось там такі ціни були і запах поганий. Московські цілком собі. Чи не реклама.

Для ага [Гість] @ 16 травня 2017, 9:42

Маном володіють французи. Вони люблять вважати економіку. У злиденному місті (яким став Камишин, завдяки старанням Чуньків і його шісток) прибутку немає. Одні збитки. Тому МАН і закриває магазини. Хто ці магазини буде купувати - питання? Напевно куплять, але не всі. Проаналізують оборот магазинів. Така ж доля спіткає магазини інших мереж. Камишин пожинає плоди крадіжки Чуньків. І ситуація в місті буде ще більше погіршуватися, тому що ні Зінченко, ні Панамарев понять про економіку ніяких не мають. Вони просто тупі.

Омелян Пугачов [Гість] @ 16 травня 2017, 9:59

У Волгограді ті мани, які цілодобові були, перейшли на звичайний денний режим роботи. Перехрестя в Камишині так само починав здуватися.

Розвідка доповіла ... [Гість] @ 16 травня 2017, 10:02

Ні в економіці не розуміють, ні господарники з них - ніякі, ні в чому толку немає, сидять - пердить на бюджеті і все!

до вище [Гість] @ 16 травня 2017, 10:02

Шкода, що "МАН" йде, хороший магазин ...

гість [Гість] @ 16 травня 2017, 11:44

Магазин непоганий, але ціни вище ніж в магніті ... До речі. тут хтось писав про овочі "ботаніка" ... Їх і в магніті продають ...

ага [Гість] @ 16 травня 2017, 12:07

як це ми нічого не робимо!
вона як хвацько стриг стрічки і докладать доповіді а морди які сурйозний і стурбовані делаем- диво, он в ДляБлох подивіться
Вопчем чо тато сказав те й робимо якісь питання?

двоє зі скриньки [Гість] @ 16 травня 2017, 12:08

Анітрохи не жалко.Еті крамарі заполонили Камишин. При уявній достатку-убозтво одноманітності.

прадід [Гість] @ 16 травня 2017, 12:09

Кажуть "Радеж" їх купив. Завтра працюють останній день. З чуток МАН посипався на нескінченних судах, то за хліб Волзькому комбінату заборгували 40 лямов, то податкова, то ще якась нитка фігня. Всю дорогу одні проблеми були, здебільшого в Волгограді.

Спамер [Гість] @ 16 травня 2017, 12:09чутки [Гість] @ 16 травня 2017, 12:13

Ашан в такі міста не ходить зазвичай ... мільйонниках, обласних центрів - це його. Але ... Минулого літа були в Липецьку в Ашані. Чесно кажучи, нічим особливо не здивував, в тому числі і цінами. Зате хороший асортимент в плані різноманітності. А раніше улюблений мій "Окей", в який я частенько заходив в Ростові в 2007-2008 р, дуже сильно розчарував! Ціни космічні! Дорожче, ніж в нашому гіпер!

ага [Гість] @ 16 травня 2017, 13:22

Знову Пугач гребе туфту! Господар Мана в Волгограді Воробйов по судам влетів за недоплату податків на 250 лямов, ось і довелося продати магазини!

Гість [Гість] @ 16 травня 2017, 13:37

Для гостя 14.37 Ну і тупий же ти гість. Борги по податках утворилися чому? Продажів не було. Все тобі треба разжовивать і в рот класти. Іди краще посасі титьки у матері. Ти поки з неї не виріс.

Омелян Пугачов [Гість] @ 16 травня 2017, 14:14

Омелян Пугачов [Гість] @ 16 травня 2017, 15:14
Ось Ємеля брехло розійшовся. Чув дзвін, та не знає де він. Ти якщо не знаєш, так подивися, почитай по темі. А то відразу маячню тут свою вивалюється

гість [Гість] @ 16 травня 2017, 14:28

Для балабол-пугача. Я бачу ти гострий, працюєш на навальних і їх друзів! Борги МАНА тому, що обманювали податкову ряд років, перевірка розкрила і донарахувала! До тебе скоро теж прийдуть, в ФСБ новий начальник, зацікавився поруч ників, в т.ч. твоїм .... Ждемс ..

гість [Гість] @ 16 травня 2017, 14:51

Для гостя 15.51 Ти гість свою тупість приховуєш під погрозами? Чи не на того нарвався. Буде за що - прийдуть. Хлопці вміють працювати. Сам смотри не обкакался!

Омелян Пугачов [Гість] @ 16 травня 2017, 15:05

Я з міста, де є і О "кей і Ашан і Стрічка дуже хороші торгові мережі, широкий асортимент і продуктів і промислових товарів. Тільки в Камишині вони навряд чи з'являться, у них дуже великі площі для продажу.

Гість міста Камишина [Гість] @ 16 травня 2017, 16:34

"Ман" викупила наша обласна торговельна мережа "Радеж" Всі податки будуть осідати в області. І овочі фірми "Ботаніка" також належать дочірній фірмі "Радежа"

гостя [Гість] @ 16 травня 2017, 17:54

Так Радеж або Перехрестя?

ага [Гість] @ 16 травня 2017, 18:32гостя [Гість] @ 16 травня 2017, 18:34

в ФСБ новий начальник, зацікавився поруч ників, в т.ч. твоїм .... Ждемс .. гість [Гість] @ 16 травня 2017, 15:51
ти ким тут і кого лякаєш))) Прям коліна трясуться. Це що ж твій начальник зробить, йому більше зайнятися немає чим. Видно що нічим раз його підлеглі тут туфту женуть, намагаються страшилками 37-го року лякати. Помовч медуза. Ми на старого начальника Володю сподівалися, думали він Кущівка розчистить. А він виявився близнюком Чунакова і Зінченко. Одна компанія. Ось ким твій начальник повинен займатися.

Степан Разін [Гість] @ 16 травня 2017, 19:50

Начальник займеться справою, в т.ч. Разіна і Пугачов (особа одне, ники різні), які вносять смуту в суспільство і працюють на держдеп!

один [Гість] @ 16 травня 2017, 21:49

Магазини Радеж те саме нашому чолі і заму. Асортимент_ жахливий, ціни високі, продукція низької якості. Вибору немає. Молочні продукти настільки бідно го ассотіме нта, як в сільському магазині. Так, шкода, що МАНН залишає місто. Цивільні магазини. І потім вони першими і єдині підтримували соціальну програму

противний [Гість] @ 16 травня 2017, 23:09

Для одного 22.49 Ти один як шакал з мультфільму "Мауглі". Кого і чим ти зібрався лякати? У тебе самого то "пугалка" виросла?

Омелян Пугачов [Гість] @ 17 травня 2017, 6:47

Це нісенітниця і новини «одна баба сказала». Магазини МАН залишаться під своїм ім'ям, їх ніхто не продає. Просто магазини в Камишині були не рентабельні. Жителі самі винні, що закрилися два найкращих в Камишині чистих і хороших магазину. Тому що в даному випадку - покупці голосують гаманцем!

Що за маячня?[Гість] @ 17 травня 2017, 11:40

І до речі МАН - це ніякі не французи і зовсім волгоградская, місцева мережа магазинів, як і Радеж, ціни в якому набагато вище, ніж в МАНі, та й знижок у них таких немає.

І до речі [Гість] @ 17 травня 2017, 11:44

Що за маячня? [Гість] @ 17 травня 2017, 12:40
Скільки гонору? У Камишині написано продані магазини. Те що вони в області залишаються ніхто тобі не писав. Ай, бредлівий. З адміністрацією поговори чому, і з Маном перш ніж брехати.

Та ти сам мариш [Гість] @ 17 травня 2017, 12:01

один [Гість] @ 16 травня 2017, 22:49
Ваня, ти не друг, а півник бункерскій.

2017 - рік Півня.[Гість] @ 17 травня 2017, 16:31

Вони тепер начебто РАДЕЖ

Мережевик [Гість] @ 17 травня 2017, 16:40

Що за маячня про Манахов. Мани в Камишині, втім як і частина Манов в Волгограді, викупив Радеж.В Волгограді в місце Манов вже відкрилися Радежі. І нічого в цьому такого немає-компанія продає компанії свої магазини. Уклали між собою угоду. І дозвольте компанії Ман самій вирішувати рентабельність магазини чи ні. Магазини Радеж теж не погані, молочний асортимент теж хороший. У Вас, як у покупця є право вибору, в якій магазин піти. У Радежах наприклад, фрукти і овочі краще, ніж в інших магазинах і якщо Вам подобається копирсатися в гниль, можете йти в інші магазини.

гостя [Гість] @ 17 травня 2017, 16:58

У МАНі і Радеже ціни вище ніж в магнітах. Не дивно. що МАН загнувся. Загнеться і Радеж, якщо не змінить цінову політику.
[Гість] @ 17 травня 2017, 12:40 "Жителі самі винні, що закрилися два найкращих в Камишині чистих і хороших магазину. Тому що в даному випадку - покупці голосують гаманцем!"
Ага! Жителі винні! Ти хоч подумав, що сказав ???? Чи не хрін було ціни так піднімати, тоді б "жителі голосували своїм гаманцем" за МАН! Біда всіх цих збанкрутілих - цінова політика.

ага [Гість] @ 18 травня 2017, 4:38

Цікаво МАН йде тільки з Камишина або мережу згортає своє існування взагалі, включаючи Волгоград?
Хто ці магазини буде купувати - питання?
Борги по податках утворилися чому?
Ти гість свою тупість приховуєш під погрозами?
Кого і чим ти зібрався лякати?
У тебе самого то "пугалка" виросла?
Що за маячня?
Ти хоч подумав, що сказав ?


Новости
  • Виртуальный хостинг

    Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
    Читать полностью

  • Редизайн сайта

    Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
    Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

    Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
    Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

    Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
    Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

    Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
    Читать полностью