<
 • Главная
Статьи

Як відновити вилучені файли, і чи можна зробити це самостійно

 1. Причини втрати даних
 2. Способи відновлення інформації
 3. утиліта Recuva
 4. R.Saver
 5. R-studio
 6. GetDataBack
 7. Zero Assumption Recovery

Багато досить обґрунтовано вважають, що найкращим сховищем інформації є жорсткий диск комп'ютер, флеш-карта пам'яті або оптичний диск. Але, на превеликий жаль, навіть їх виробник не може гарантувати 100% збереження даних на цих носіях, і ось чому.

Причини втрати даних

Незважаючи на високу надійність електронних носіїв інформації, і жорстких дисків комп'ютера, втрата даних може статися з багатьох причин, найголовніший з яких є людський фактор. Нерідко, з необережності, ми самі видаляємо потрібні нам файли або форматіруем диски. Крім нашої неуважності і «діяльності» дітей, знищити або спотворити дані можуть віруси і апаратні збої, помилки операційних систем, особливо збірки від невідомих виробників, хакерські атаки та інші зовнішні впливи.

Погано, якщо з перерахованих вище причин пропав ваш улюблений фільм, гра або музика, але як відновити видалені файли, якщо в них містився результат багатомісячної праці над дипломною роботою, дисертацією?

Відновити недавно видалені дані досить просто, а от відновлювати пошкоджену або перекручену інформацію складно, і далеко не кожна програма з цим впорається.

Перш за все, необхідно знати, чого не потрібно робити:

 • Встановлювати на диск з втраченою інформацією будь-яких програм, додатків.
 • Проводити операції по дефрагментації жорсткого диска.
 • Виробляти запуск утиліти ScanDisc і їй подібних.

Ці процедури можуть зруйнувати логічну структуру файлової системи і без того пошкодженого HDD. Якщо у вас є підозра на фізичну несправність жорсткого диска - зверніться до наших фахівців в Челябінську по ремонту обчислювальної техніки , І вони допоможуть відновити вам інформацію. Ми працюємо як по місту, так і по області.

Способи відновлення інформації

Відновлення інформації на комп'ютері можна довірити фахівцеві, який не дасть вам гарантії, що дані будуть відновлені. Можна самостійно скористатися програмним забезпеченням, для відновлення видалених файлів, відформатованих дисків. Успіх буде залежати від вашої акуратності, давності видалення (форматування), а також від використовуваного програмного забезпечення.

Далі, ми проведемо короткий огляд, найбільш затребуваного серед фахівців і звичайних користувачів, програмного забезпечення для відновлення даних. Але перш за все, слід знати, за якими критеріями слід вибирати ПО, щоб відновлення видалених файлів на комп'ютері було максимально продуктивним.

 1. Режими і швидкість виконання операцій сканування.
 2. Наявність додаткових можливостей і різних інструментів.
 3. Можливість роботи з декількома типами накопичувачів.
 4. «Доброзичливий» інтерфейс і зручність у використанні.

утиліта Recuva

Безкоштовна і максимально проста утиліта, з двома варіантами пошуку файлів, один з яких вибирається вручну. Проста настройка програми, що дозволяє вибрати мову інтерфейсу і виконати процес сканування за кілька кліків.

Незважаючи на простоту і досить бідний функціонал, ця утиліта реально відновлює 8 з 10 віддалених файлів, що є непоганим показником, навіть для професійного і платного ПО Незважаючи на простоту і досить бідний функціонал, ця утиліта реально відновлює 8 з 10 віддалених файлів, що є непоганим показником, навіть для професійного і платного ПО.

R.Saver

R.Saver є безкоштовною, але досить ефективною утилітою для відновлення видалених файлів з HDD і інших накопичувачів. Програма має простий російськомовний інтерфейс, і можливість пошуку інформації, використовуючи для цього відразу декілька алгоритмів.

R R.Saver вміє знаходити дані в образах дисків і віртуальних приводах. Особливістю цього ПО, є наявність вбудованого помічника по використанню програми.

8 з 10 опитаних користувачів, віддали свої голоси саме за це ПЗ.

R-studio

R-studio - це більш просунутий і відповідно платне ПО, що включає в себе цілий комплекс утиліт для відновлення даних з усіх типів носіїв. Програма для відновлення файлів R-studio

використовує унікальну технологію аналізу інформації, і може працювати з усіма типами файлових систем, в таких поширених ОС, як Windows, Linux і Macintosh.

R-studio вміє: R-studio вміє:

 • відновлювати дані віддалені після очищення кошика користувачем;
 • знаходити дані, знищені внаслідок атаки вірусів, апаратного збою і переформатування розділу диска.
 • За заявою розробників, R-studio може відновити інформацію на HDD з великим числом пошкоджених секторів.

Мова програми - російська.

Цей потужний програмний комплекс часто використовується в різних компаніях, що спеціалізуються на відновленні втрачених даних.

Вартість ПО, від 5 тис. Руб.

GetDataBack

Потужний інструмент від відомого німецького виробника Runtime Software, відновить файли після видалення, форматування або вірусної або хакерської атаки, навіть якщо файли і папки зруйновані і пошкоджений завантажувальний сектор накопичувача.

При роботі, GetDataBack використовує досить простий і ефективний, трехшаговий режим пошуку файлів з усіх типів HDD і динамічних дисків, їх образів, флеш-карт, USB накопичувачів.

У налаштуванні і роботі програма досить проста (присутній інтерактивний довідник), тому складнощів з її використанням у рядового користувача ПК бути не повинно У налаштуванні і роботі програма досить проста (присутній інтерактивний довідник), тому складнощів з її використанням у рядового користувача ПК бути не повинно.

Вартість офіційною версією на сайті виробника 74 у.о.

Zero Assumption Recovery

Ще один яскравий представник найпотужнішого ПО, по відновленню даних з усіх типів носіїв. Особливістю цієї програми є можливість відновлення розділів як FAT і NTFS. Zero Assumption Recovery може працювати в автоматичному режимі пошуку втрачених розділів і режимі відновлення видалених цифрових фотографій.

Інтерфейс програми російською мовою Інтерфейс програми російською мовою. Вона проста в налаштуванні і не вимагає особливих знань для використання. До мінусів Assumption Recovery можна віднести вимоги до наявності другого носія інформації, куди будуть копіюватися відновлені дані.

Вартість - 850 руб.

Якщо ви не найдосвідченіший користувач ПК, і у вас немає поняття про структуру носіїв пам'яті, файлових систем і т.д, то для відновлення втрачених даних все-таки краще звернутися до фахівців .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью