<
 • Главная
Статьи

Як відновити вилучені файли з флешки c R-studio

 1. Порада
 2. Перші кроки
 3. сканування
 4. починаємо відновлення
 5. фініш

Як відновити вилучені файли з флешки? Я впевнений, що таке питання задають собі багато користувачів комп'ютера. Адже, погодьтеся, кожен потрапляв в таку ситуацію, коли помилково або недбалості віддалялися важливі для нас файли. Добре, якщо пішов фільм або гра, які можна без проблем скачати де небудь в інтернеті, але якщо пішли дипломна робота або ділова презентація, над якими ви працювали не одну ніч, то така втрата стає вельми прикрою. Як же бути? Тут існує два виходи: ви можете стрімголов бігти до фахівця з відновлення даних, або спробувати самостійно впорається з виниклою проблемою.

Якщо ви віддасте перевагу перший варіант, то з вас зажадають кругленьку суму, розлучитися з якої вам не дуже захочеться (взагалі відновлення даних - це дороге задоволення, яке доступне не кожному).

При виборі другого варіанту вам всього лише потрібно:

 • Трошки терпіння;
 • Вільний час;
 • Дочитати статтю до кінця.

І так, ви вирішили самостійно розібратися в даній проблемі, з чим я вас і вітаю.

Порада

Але перед тим, як приступити до процедури відновлення, я хочу дати вам один маленький рада:

Порада: Якщо ви зберігаєте важливу інформацію на флешці, настійно рекомендую робити резервні копії даних файлів, щоб уникнути втрати інформації. Для цього достатньо скопіювати важливу інформацію на жорсткий диск комп'ютера або записати на CD / DVD. Проведення таких заходів безпеки дозволить вам зберегти особистий час і не витрачати його на відновлення.

Але якщо ви дізналися про даний раді занадто пізно і потрібно відновити видалені файли, тоді читаємо нижче.

Не секрет, що для відновлення даних потрібні спеціальні програми. Їх існує величезна безліч, і перераховувати їх в даній статті не бачу сенсу. Скажу, лише, що ми скористаємося однією з кращих програм даного класу, ім'я якої R-studio . Дана програма на «Відмінно» справляється з відновленням флешок.

Перші кроки

І так, завантажуємо і встановлюємо програму. Запускаємо її і зліва бачимо представлений програмою список пристроїв пам'яті, підключених до комп'ютера (1). Знаходимо і вибираємо з цього списку нашу флешку (2) і без уповільнень тиснемо «Сканувати» (3):

сканування

Перед вами відкриється вікно параметрів сканування. Якщо вам треба відновити вилучені файли певних типів, які перебували на флешці (наприклад: текстові файли, аудіо файли, відео файли) вибирайте пункт «Відомі типи файлів» (4):

У вікні ставимо галочки навпроти необхідних нам типів файлів. Зверніть увагу, що при натисканні на папку з певним типом файлів випадає список форматів. Це добре видно на прикладі папки «Мультимедіа Відео». Після вибору тиснемо «ОК» (6):

Тепер можна зі спокійною душею жати кнопку «Сканувати» (7).

Як тільки ви це зробите - програма блискавично почне свою роботу і допоможе вам відновити видалені файли. З правого боку вікна програми можна спостерігати за процесом відновлення файлів (8). Нижче ви можете побачити процентний індикатор виконаної роботи (9) і час до кінця процесу відновлення (10):

Нижче ви можете побачити процентний індикатор виконаної роботи (9) і час до кінця процесу відновлення (10):

Чому то у мене (9) і (10) пункти на зображенні змащені, але цифри проглядаються. Думаю у вас все буде «ОК» :-).

Ну ось, ви і не помітили, як скінчилося сканування (програма приємно здивувала швидкістю пошуку віддалених файлів) і тепер потрібно подивитися, що ж програма знайшла. Для цього нижче назви нашої флешки вибираємо «Додатково знайдені файли» (11):

При відкритті цього підпункту ви побачите папки з типами файлів (12), натискання по такій папці відкриває справа її вміст (13):

R-studio, в новому вікні, покаже нам список файлів, які змогла знайти на флешці і які можна відновити. Ці файли розташовуються в різних папках (12), які залежать від типу файлів (картинки до картинок, аудіо до аудіо ...). Вам тільки залишається виділити галочками (13) потрібні файли, і натиснути на кнопку «Відновити відмічені» (14). Якщо ж ви хочете відновити все знайдене, тоді галочки ставити не треба. Натисніть кнопку «Відновити» (15) і буде вам щастя :-).

починаємо відновлення

Тепер для того щоб відновити вилучені файли вибираємо папку для відновлення (16), поставте потрібні налаштування відновлення (17) (я залишив все за замовчуванням) і тисніть «Так» (18):

З'явиться індикатор відновлення, і через деякий час файли будуть відновлені.

Програма також здатна відновлювати файли і після форматування. Швидше за все для відновлення потрібного файлу вам буде потрібно перерити величезна кількість непотрібних файлів. Але якщо відновлюваний файл дійсно важливий для вас, то це того варте.

фініш

Я впевнений, що в цій статті я дохідливо пояснив як відновити видалені файли. Бажаю успіхів у відновленні.

PS: Якщо з даною програмою у вас нічого не вийшло, можете спробувати відновити дані з флешки за допомогою R.saver .

Як же бути?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью