<
 • Главная
Статьи

Претензія в інтернет магазин

 1. Приклад претензії в інтернет магазин
 2. Претензія в інтернет магазин
 3. Як захищені права покупців при продажу товарів в інтернет магазині
 4. Претензія в інтернет магазин у разі порушення терміну доставки
 5. Зміст і правила подачі претензії

Багато хто побоюється купувати товар через інтернет, що абсолютно марно: в разі порушень термінів поставки, якості товарів і ін. Може бути направлено претензію в інтернет магазин. Звичайно, така претензія виявиться марною при спільних покупках, при придбанні товарів у сумнівних продавців. Але якщо сайт, де був придбаний товар, є офіційно чинним інтернет магазином, ймовірність дозволити спірне питання способом досудового врегулювання спорів досить висока.

Використовуйте пропонований приклад претензії в інтернет магазин як шаблон і, сподіваємося, до подання позовної заяви до суду у Вашому випадку справа не дійде.

Завантажити зразок:

Претензія в інтернет магазин Претензія в інтернет магазин

Приклад претензії в інтернет магазин

директору

ТОВ «ЛегкаяПокупка»

К.В. Маркину

е-майл продавця

від Горюнова Віктора Макаровича,

адреса: 146085, г. Москва,

вул. Зарічна, 205-49

ел.адресу: "е-майл покупця"

Претензія в інтернет магазин

10 травня 2017 р мною на сайті tddliuj.ru за допомогою інтернет магазину ТОВ «ЛегкаяПокупка», свідоцтво про Державну 687455875, ІПН 36456845, придбаний товар: стільниковий телефон Sony, модель А687s. Товар був повністю мною оплачений в розмірі 12 548 руб. шляхом перерахування грошових коштів з належить мені пластикової карти.

Згідно з інформацією про доставку, розміщеної на сайті, термін поставки телефону визначено в розмірі 15 днів, тобто до 25 травня 2017 р На сьогоднішній день - 30.05.2017 р - товар не отримано.

На підставі викладеного, керуючись ст. 26.1, ст. 23.1 Закону про захист прав споживачів, вимагаю протягом 10 днів з дати отримання реальної претензії здійснити повернення сплаченої мною суми в повному розмірі, а також неустойку в зв'язку з порушенням терміну поставки по день здійснення повернення коштів відповідно до ч. 3 ст. 23.1 Закону (в розмірі 0,5% суми попередньої оплати).

У разі відмови від задоволення вимог цієї претензії буду змушений звернутися до суду з позовною заявою про захист прав споживача , З вимогою про стягнення штрафу, компенсації моральної шкоди, стягнення витрат на оплату послуг представника .

30.05.2017 р Горюнов В.М.

Як захищені права покупців при продажу товарів в інтернет магазині

Час не стоїть на місці і процедура продажу товарів через інтернет магазини, як і направлення претензії споживача на адресу таких організацій, регламентовані Законом про захист прав споживача. Якщо товар купувався не для використання в особистих, сімейних або скористайтеся прикладом претензії постачальнику товару .

Основною статтею, присвяченій правам споживача в розглянутих випадках, є ст. 26.1 Закону про захист прав споживача:

 • всі умови роздрібного договору купівлі-продажу, як то: споживчі властивості, місце виготовлення товару, продавця, термін доставки, гарантійний термін і т.п., повинні бути доведені до покупця. Звертайте увагу на ці відомості до оплати товару.
 • можна в будь-який час відмовитися від товару до його передачі або протягом 7 днів після вручення покупцеві, при цьому витрати за доставку утримуються.
 • при продажу товарів неналежної якості діють загальні правила ( повернення коштів , усунення недоліків і т.д. як в претензії споживача ).

Претензія в інтернет магазин у разі порушення терміну доставки

Якщо порушений термін поставки товару покупцеві, то застосуєте ст. 23.1 Закону (якщо оплата товару сталася заздалегідь, а не в момент його передачі):

 • відмовитися від товару і вимагати повернути гроші (можна і з неустойкою);
 • вимагати поставити товар і стягнути неустойку (за бажанням покупця).

При цьому в обох випадках можна вимагати відшкодувати збитки. Наприклад, Вам довелося купити товар у Вашій місцевості по сильно відрізняється ціною (за умови, що вона не відрізняється від середньої ціни за аналогічний товар) за умови, що він був терміново необхідний. Будь ласка, різницю можна стягнути з продавця і т.п.

Неустойка є спеціальною і становить 0,5% від суми попередньої оплати до моменту передачі товару або до повернення грошових коштів, за кожен день прострочення, але не більш ціни товару.

Зміст і правила подачі претензії

Вимоги споживача до продавця оформляються за загальними правилами складання досудової претензії . Не забудьте вказати термін, протягом якого повинні бути вжиті заходи (зазвичай 10 днів).

Всі інтернет магазини є організаціями або індивідуальними підприємцями, які пройшли державну реєстрацію. Відомості про найменування, адресу в обов'язковому порядку вказані на самому сайті, де здійснювалася купівля. Крім того, такі відомості повинні бути зазначені в письмовому документі, який вручається при доставці товару адресату.

Претензія може бути спрямована по електронній пошті, але рекомендуємо також відправити її в письмовій формі рекомендованим листом з повідомленням.

Якщо претензія в інтернет магазин залишилася без задоволення подавайте позов, причому споживач за правилами підсудності вправі зробити це за місцем свого проживання або перебування.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью