<
 • Главная
Статьи

1Gb.ru - Безкоштовні віртуальні виділені сервери

 1. Приклади проектів, які підходять для безкоштовного розміщення
 2. Процедура подачі заявки, умови безкоштовної роботи сервера
 3. Зміст технічної документації

1Gb.ru пропонує вам стати учасником програми безкоштовного розміщення обраних проектів на віртуальних серверах з Windows і Linux. Доступні будь-які послуги, перераховані на сторінці https://www.1gb.ru/phv .

Програма має на меті дати легкий старт бізнесу або приватним проектам, які не можуть або не хочуть на початковому етапі оплачувати послуги сервера, потрібного для роботи, а також мають план по переходу на звичайний платний режим через 3, 6, 9 або 12 місяців. Програму можна розглядати як продовження безкоштовного тестового періоду наших послуг на великий термін, за допомогою подачі заявки і ручного схвалення.

Наша компанія відбирає проекти на основі вашої аргументованої заявки. Надані потужності жорстко не лімітуються і можуть досягати значних величин, головне надати зрозуміле обгрунтування і план переходу проекту в комерційний режим.

Даний проект не обов'язково розрахований на стартапи з модною складової, мають публічні сайти і пов'язані з публічною активністю в інтернеті. Наприклад, розміщення загального сервера документообігу для починаючої торгової компанії - цілком відповідний проект. Головне, щоб було ясна користь віртуальних серверів для вашого бізнесу, що в подальшому дозволить вибудувати взаємовигідну співпрацю.

Головне, щоб було ясна користь віртуальних серверів для вашого бізнесу, що в подальшому дозволить вибудувати взаємовигідну співпрацю

Починайте знайомство з технологій віртуальних серверів з 1Gb.ru - безкоштовно!

Приклади проектів, які підходять для безкоштовного розміщення

 • Сервера розробників, що вимагають онлайн-присутності, бекенда для мобільних або інших додатків
 • Координація дій початківців робочих груп (VOIP, git / багтрекер, ...)
 • Сервера документообігу початківців компаній, онлайн-бухгалтерія
 • Веб-сервера для проектів, які вимагають складних бекенда для реалізації функціоналу
 • Онлайн служби, що перевіряють перспективні бізнес-ідеї, що вимагають віртуального сервера для реалізації
 • Розгортання складних систем, яке неможливо укласти за часом в стандартний тестовий період

... і багато іншого аналогічне, одним словом, в цілому, практично будь-який проект, який розглядає віртуальний сервер як одну з основних складових і використовує його за прямим призначенням.

Процедура подачі заявки, умови безкоштовної роботи сервера

Ми чекаємо на ваші заявки у вільній формі на адресу [email protected] , З поміткою в темі "Заявка на безкоштовний VDS сервер" (або аналогічно). У заявці повинна бути вказана наступна інформація:

 • Аккаунт хостингу із заповненою контактною інформацією.
  • Отримати аккаунт з автоматичним тестом 10 днів: зареєструвати можна на сторінці реєстрації аккаунта VDS Дотримуйтеся вказівок.
  • Отримати аккаунт без тестового періоду, чекати схвалення заявки: зареєструвати можна на сторінці www.1gb.ru/reg0 , Відразу після реєстрації натиснути "початок", "оновлювати контактну інформацію", заповнити, більше нічого робити не потрібно).
 • Детальний опис вашого проекту, з якого має бути ясно, як буде використовуватися віртуальний сервер, необхідні потужності, а також опис того, з якої причини оплата таких послуг поки не розглядається.
 • Бажаний термін надання безкоштовного сервера, а також опис досягнень вашого проекту, які дозволять (або не дозволять) перейти в платний режим роботи. Вартість послуг можна подивитися на сторінці www.1gb.ru/phv .

Участь в програмі не накладає на вас жодних зобов'язань. Ресурси надаються безкоштовно і без жорстких умов. Розгляд заявки займає один день. Ми обговоримо з вами всю необхідну інформацію і при позитивному рішенні ви зможете почати роботу.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми будемо вести загальний моніторинг діяльності, здійснюваної на віртуальному сервері, і зупинимо участь в програмі в тому випадку, якщо використання сервера не буде відповідати описаним проекту. У переважній більшості випадків таке рішення стосується лише ресурсномісткої діяльності, яка є очевидною спробою обману. Наприклад, не вийде заявити, що ви хочете відкрити веб-студію і вам потрібен VDS сервер для складного сайту, а потім запускати там бота для розкрутки групи VK. Також, наприклад, не можна передавати сервера іншим особам або компаніям, або використовувати їх для проектів, які не пройшли узгодження. Подібні сценарії використання безкоштовних серверів неможливі.

У разі будь-яких сумнівів або обставин, що змінилися, менеджер, який курирує ваш проект, допоможе вам і підкаже оптимальне вирішення виникаючих проблем.

Ми будемо намагатися зробити все можливе для того, щоб ваш проект, який потрапив в програму, отримав надійний і досить потужний сервер, який дозволить вам ознайомитися з технологією, почати роботу без проблем і турбот про оплату. І в разі вашого успіху будемо раді бачити вас нашим постійним клієнтом!

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Зверніть увагу

хмарне
сховище
ваших файлів?Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью