<
 • Главная
Статьи

Що таке VPS хостинг і як ним користуватися

 1. Відмінності VDS від VPS
 2. Для чого необхідний VPS хостинг
 3. Що необхідно знати про VPS хостингу
 4. Переваги VPS хостингу

Всім власникам сайтів мимоволі доводиться стикатися з ситуацією, коли веб-ресурсу необхідний хостинг. Тобто фактично місце на сервері, де будуть розміщені файли інтернет-проекту, прописаний його IP-адресу та інші дані.

На сьогоднішній день спеціалізовані хостинг-компанії пропонують власникам сайтів різні способи розміщення. Вони можуть різнитися вартістю, розміром місця на диску, пропускною спроможністю каналу і іншими параметрами.

Зараз великим попитом на користується VPS хостинг, який представляє собою віртуальний виділений сервер. Це сучасна послуга.

Такий хостинг органічно поєднує в собі переваги виділеного сервера з простотою управління і доступною вартістю.

При цьому на відміну від традиційного віртуального хостингу в даному випадку сервер розділений на кілька розділів, кожен з яких представляє собою ізольовану середу. Завдяки цьому сусідні ресурси, розміщені на хостингу, які не мають жодного впливу на інші інтернет-проекти, які також розташовані на даному сервері.

Відмінності VDS від VPS

Всім власникам сайтів мимоволі доводиться стикатися з ситуацією, коли веб-ресурсу необхідний хостинг

Часто VPS хостинг називають VDS. По суті це одне і теж. Немає ніяких відмінностей між VPS і VDS. Терміни розшифровуються як Virtual Private Server і Virtual Dedicated Server. Назва VPS прийшло з-за кордону, VDS - це вітчизняне позначення, яке виникло в результаті віртуалізації VDSManager. Саме з цієї причини знайти поняття VDS-хостинг у зарубіжних провайдерів послуг - неможливо, воно фігурує тільки в зоні ru.

При цьому є й ті, хто переконаний, що відмінності все ж є. На думку деяких в VPS серверах застосовується програмна віртуалізація, в VDS - апаратна. Насправді це твердження не відповідає дійсності.

Для чого необхідний VPS хостинг

VPS хостинг може використовуватися, як для розміщення невеликих сайтів, так і для високонавантажених проектів з відвідуваністю в декілька десятків тисяч користувачів на добу.

Найчастіше такий хостинг застосовується в наступних випадках:

 • Для інформаційного сайту, підключеного до різних новинних стрічках або вийшов в Топ пошукових систем. VPS хостинг забезпечує стійке з'єднання. Він здатний витримувати значний наплив відвідувачів.
 • Для інтернет-магазину. Хостинг витримує не тільки велику кількість відвідувачів, а й оновлення баз даних товарів, роботу парсеру та інше. Це дозволяє використовувати хостинг для розміщення великих магазинів, з великою кількістю найменувань продукції, а також запускати рекламу майданчиків в спеціалізованих мережах без ризику того, що в самий невідповідний момент сайт при навантаженні просто перестане відповідати і це призведе до фінансових втрат.
 • Для компаній, що спеціалізуються на створенні веб-ресурсів. Програмісти можуть розміщувати на хостингу сайти, які знаходяться у них в роботі. Таким чином замовнику надається можливість здійснювати контроль і вносити коригування в роботу програміста.

Також сайт може використовуватися для великої компанії, яка хоче забезпечити кожного із співробітників персональної поштою.

Що необхідно знати про VPS хостингу

При використанні VPS хостингу замовник отримує віртуальний виділений сервер, який розміщений на окремій машині. Абонент має повноцінний root-доступ. Він може встановлювати різне програмне забезпечення, вносити зміни в налаштування сервера, будувати таблиці і т.д. Тобто фактично у користувача такі ж можливості, як і при використанні звичайного виділеного хостингу.

Переваги VPS хостингу

VPS хостинг має ряд переваг:

 • Контроль. Користувач має можливість контролювати процеси на сервері, файли, а також дії відвідувачів.
 • Кількість сайтів. На сервері можна розмістити досить велику кількість веб-ресурсів.
 • Продуктивність. Сучасне обладнання відрізняється високою продуктивність, в результаті чого сайт працює дуже швидко.
 • Ціна. Вартість розміщення на віртуальному хостингу набагато нижче, ніж ціна оренди традиційного виділеного сервера.

Провайдери мають можливість виділяти достатню кількість оперативної пам'яті, тому в роботі інтернет-проекту не виникає перебоїв.Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью