<
 • Главная
Статьи

Щити розподільні пристрої (ВРП)

 1. Загальна інформація про ВРУ
 2. виробництво ВРУ

Загальна інформація про ВРУ

Щити розподільні пристрої (ВРП) встановлюються на вводі лінії електропередачі і використовуються для прийому, розподілу, резервування та обліку електроенергії. Вони різняться в залежності від типу будинку, для якого призначаються (житлового, громадського, промислового).

ВРУ житлового та / або громадської будівлі призначена для використання в мережі напругою 220/380 В трифазного змінного струму частотою 50 Гц в мережах з глухозаземленою нейтраллю, для захисту ліній при перевантаженнях і коротких замиканнях, а також для нечастих (до 6 включень в годину) оперативних включень і відключень електричних мереж. Зазвичай являє собою заземлений металева шафа захищеного виконання, всередині якого може перебувати відповідна апаратура: рубильники, запобіжники, лічильники електричної енергії, панелі аварійного введення резерву, реле контролю фаз, вимикач аварійного освітлення, датчики розподілу навантаження по фазах, вольтметри і амперметри. На двері ВРУ може виводитися індикація основних параметрів електромережі: напруги, струму, спрацювання захистів, асиметрії по фазах, тощо. Амперметри і лічильники енергії включаються через трансформатори струму.

Лінії живлення від підстанцій до ВРУ повинні бути захищені від струмів короткого замикання.

Установка додаткових кабельних ящиків для поділу обслуговування мереж всередині будівлі і зовнішніх живильних мереж перед уведеннями в будівлю не допускається. Такий поділ виконується або в самому вступному розподільчому пристрої, або в головному розподільному щиті.

На введенні живильних ліній в ВРУ, а також на їх виході повинні встановлюватися додаткові апарати управління.

Щити розподільні пристрої рекомендується встановлювати в спеціально обладнаних електрощитових приміщеннях, куди має доступ тільки обслуговуючий персонал. Такі приміщення можуть перебувати в експлуатованих сухих підвалах, за умови, що вони відокремлені від інших приміщень перегородками і до них можливий доступ обслуговуючого персоналу.

виробництво ВРУ

Фахівці компанії «Мінімакс» готові виконати необхідні роботи з проектування, виробництва і пуско-налагодження водно-розподільних пристроїв. Ми працюємо як за індивідуальними, так і за типовими проектами. Ми самостійно підбираємо і купуємо у наших постачальників (ABB, Schneider Electric, Legrand, DKC і ін.) Всі необхідні комплектуючі.

Виробництво ВРУ виконується нами відповідно до вимог ТУ і ГОСТів. Надійність нашої продукції забезпечується використанням передового європейського обладнання, високим рівнем технічного контролю якості.

Всі вироби, вироблені в компанії Мінімакс сертифіковані, про що свідчить додається копія сертифіката ТР ТЗ 004/2011. Крім того, Щити розподільні пристрої поставляються в комплекті з паспортом виробу і принциповими схемами. Ми готові забезпечити шеф-монтаж виготовленої продукції та надаємо гарантію в 24 місяці з моменту введення в експлуатацію, але не більше 36 місяців з дня виготовлення при дотриманні умов зберігання. Гарантія знімається в разі порушення внутрішнього монтажу вироби або зняття контрольних пломб.

Подати заявку на виготовлення водно-розподільного пристрою ви можете у всіх офісах продажів «Електрик» і «Мінімакс», а також безпосередньо на сайті. Наші менеджери завжди готові проконсультувати з будь-якого вас питання, пов'язаного з проектуванням та виготовленням водно-розподільних пристроїв.
Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью