<
 • Главная
Статьи

Як написати диплом з медицини?

Для написання дипломного проекту з медицини, потрібно просто бути «семи п'ядей у ​​чолі», адже це дуже складна робота, зі своєю структурою:

 • Вступна частина.
 • Найважливіші теоретичні аспекти.
 • Лікарська практика, з комплексом відповідних робіт.
 • Наукова робота з результатами досліджень.
 • Висновок.
 • Бібліографічний список.
 • Рецензії та зауваження.

Ніколи не потрібно замовляти дипломні роботи з медицини особам, нетямущим в цьому питанні, бо вони часто надають тексти, не блищать унікальністю і грамотністю.

Ніколи не потрібно замовляти дипломні роботи з медицини особам, нетямущим в цьому питанні, бо вони часто надають тексти, не блищать унікальністю і грамотністю

Майбутньому лікарю потрібно не просто написати і оформити текст, але і зробити додатки, що стосуються результатів науково-дослідної роботи. Ось чому ніколи не потрібно замовляти дипломні роботи з медицини особам, нетямущим в цьому питанні, бо вони часто надають тексти, не блищать унікальністю і грамотністю, а також недостовірну інформацію. Ось тому наукові керівники і не допускають такі роботи до захисту, і доробка гарантована.

Правила оформлення та написання

Загальна інформація про роботу відображається у вступі, включаючи детальну інформацію про об'єкт дослідження.

1. Дипломна робота повинна мати обсяг від 60 до 70 сторінок друкованого тексту, набраного на ПК в Wordе.

2. Додатки можуть мати будь-який обсяг.

3. Вся загальна інформація про роботу відображається у вступі, включаючи детальну інформацію про об'єкт дослідження. П'яти сторінок буде досить.

4. У першому розділі описуються особливості проблеми та шляхи її вирішення в різний час. Також необхідно вказати: наскільки був вивчений це питання і хто взагалі його вивчав і коли. При написанні цього розділу використовується найрізноманітніша література, включаючи графіки, діаграми і таблиці. Суть першого розділу - розкрити всі основні поняття і природу виникнення процесу. Потрібно буде уточнити всі формулювання і довести доцільність формування нових досліджень в області медицини. У процентному співвідношенні до всієї роботи, перший розділ повинен складати за обсягом не менше 30%.

Обсяг основної частини такої роботи не може бути менше 50% і більше 60% до загального обсягу.

5. Другий і всі наступні розділи мають суто практичну спрямованість. На основі наявних матеріалів проводиться аналітична робота. Використання формул необов'язково, але вітається. Якщо опис використовуваних методик і прийомів вже є в медичній літературі, то повторно їх описувати не потрібно. Необхідно лише вказати джерело даних. Всі математичні розрахунки, для яких була задіяна обчислювальна техніка, виносяться в додаток. У відсотковому відношенні, обсяг основної частини такої роботи не може бути менше 50% і більше 60% до загального обсягу.

6. У висновку, крім загальних висновків, фіксуються узагальнені викладу головних питань, а також дається оцінка роботи з позиції автора, де він відображає свою власну точку зору на вирішення проблеми. Студент надає всі дані, що стосуються реального ефекту від застосування рекомендацій на практиці, і доводить наукову цінність шляхів вирішення певної проблеми. Також можна підняти питання про перспективність обраної теми і методах її подальшої розробки. За обсягом, висновок не повинен бути більше 10% від загального обсягу дипломної роботи.

7. Бібліографічний список. Потрібно вказати всі джерела даних, як по частині нормативно-правових актів, так і по частині спеціальної літератури. Слід врахувати, що дипломи з медицини відносяться до таких видів наукових робіт, на які поширюються єдині вимоги щодо оформлення бібліографічних списків. Тому, при розміщенні нормативно-правових актів обов'язково потрібно враховувати їх ієрархію. Вся інша література підлягає оформленню за алфавітом. При описі статей необхідно вказувати найменування джерела інформації, коли і ким вони були опубліковані. Максимум, вказується 30 джерел інформації, мінімум - 20.

8. Що стосується додатків. Їх завжди розміщують нижче списку використаних джерел. Окремий додаток починається з окремої сторінки, а праворуч, у верхній частині сторінки робиться позначка «Додаток» і вказується його номер, позначений арабською цифрою. А ось листи нумерувати не потрібно.

Завершує роботу список використаної літератури. У нього включаються документи нормативно-правового характеру, література по конкретній тематиці, бібліографічні матеріали, наукова, навчальна, довідкова та інша література. Всі книги повинні бути перераховані в алфавітному порядку, з повним зазначенням видавництва, автора, кількості сторінок, список джерел повинен включати певну кількість примірників. Середня кількість джерел коливається від 20 - до 30, цієї кількості вважається достатнім для повного вивчення матеріалу і поставленої проблеми.

Навчальні заклади встановлюють власні правила оформлення роботи, при замовленні роботи і її самостійному виконанні потрібно детально ознайомитися з цією інформацією.

Розділ додатки містить всю наочну, табличну і графічну інформацію. Всі елементи розділу розташовані під номерами, на них присутні посилання в тексті. Це прикладної розділ, який робить підношення інформації більш наочним. Різні навчальні заклади встановлюють власні правила оформлення роботи, при замовленні роботи і її самостійному виконанні потрібно детально ознайомитися з цією інформацією.

Диплом на замовлення Все, що вам потрібно, щоб захистити диплом на відмінно. подробиціНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью