<
 • Главная
Статьи

Програмування для мобільних пристроїв - в маси: Спрощене введення в Android

 1. Серія контенту:
 2. Цей контент є частиною серії: Програмування для мобільних пристроїв - в маси
 3. Про це циклі статей
 4. Три способи програмування для мобільних пристроїв
 5. торжество Android
 6. Багатоверсійність Android
 7. Робота з Android і ADT Eclipse
 8. Android-сумісні IDE
 9. Лістинг 1. Запуск Android SDK Manager
 10. Малюнок 1. SDK Manager
 11. Малюнок 2. Варіанти вибору в SDK Manager
 12. створення емулятора
 13. Малюнок 3. Android Virtual Device Manager
 14. Малюнок 4. Створення нового віртуального пристрою Android
 15. Малюнок 5. Нове Android-пристрій!
 16. Налаштування ADT Eclipse
 17. Малюнок 6. Репозиторий плагіна ADT
 18. Hello, Android 4.2!
 19. Малюнок 7. Створення нового проекту Android
 20. Малюнок 8. Приклад запуску проекту в Eclipse
 21. Лістинг 2. Доступ до емулятора з командного рядка
 22. Малюнок 9. Запуск проекту в Eclipse
 23. Малюнок 10. Hello World!
 24. Спеціалізована JVM Android
 25. Лістинг 3. MainActivity
 26. Лістинг 4. Визначення вихідного макета
 27. Лістинг 5. Файл strings.xml
 28. МАНІФЕСТ Android
 29. Лістинг 6. AndroidManifest.xml
 30. Висновок
 31. Ресурси для скачування

Програмування для мобільних пристроїв - в маси

Огляд мобільних пристроїв Android і створення свого першого додатка

Серія контенту:

Цей контент є частиною # з серії # статей: Програмування для мобільних пристроїв - в маси

http://www.ibm.com/search/csass/search/?sn=dw&lang=ru&cc=RU&en=utf&hpp=20&dws=rudw&lo=ru&q=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3% D1% 80% D0% B0% D0% BC% D0% BC% D0% B8% D1% 80% D0% BE% D0% B2% D0% B0% D0% BD% D0% B8% D0% B5 +% D0% B4% D0% BB% D1% 8F +% D0% BC% D0% BE% D0% B1% D0% B8% D0% BB% D1% 8C% D0% BD% D1% 8B% D1% 85 +% D1% 83 % D1% 81% D1% 82% D1% 80% D0% BE% D0% B9% D1% 81% D1% 82% D0% B2 +% E2% 80% 95 +% D0% B2 +% D0% BC% D0% B0% D1% 81% D1% 81% D1% 8B & Search =% D0% 9F% D0% BE% D0% B8% D1% 81% D0% BA

Слідкуйте за виходом нових статей цієї серії.

Цей контент є частиною серії: Програмування для мобільних пристроїв - в маси

Слідкуйте за виходом нових статей цієї серії.

Про це циклі статей

Мобільні додатки ростуть як гриби після дощу, і фахівцям з розробки є де докласти свої знання. Пропонований цикл статей знайомить з мобільними технологіями тих програмістів, які тільки починають освоювати цю сферу. Ми почнемо з написання "рідних" додатки на Java, а потім додамо в інструментарій JVM-мови, платформи сценаріїв, інструменти HTML5 / CSS / JavaScript і багато іншого. Читач, крок за кроком, буде опановувати навичками, необхідними для виконання практично будь-якого сценарію розробки мобільних додатків.

Зліт інтересу до мобільних технологій, яке спостерігається останнім часом, вражає навіть ветеранів галузі. У вересні 2012 року генеральний директор Apple Тім Кук відбив це почуття в інтерв'ю, в якому говорив про успіх пристрої iPad своєї компанії. 67 мільйонів проданих iPad всього за два роки - чудовий результат при будь-яких обставинах. Кук представив це число в історичній перспективі, відзначивши, що «знадобилося 24 роки, щоб продати стільки комп'ютерів Mac, п'ять років, щоб продати стільки плеєрів iPod, і більше трьох років, щоб продати стільки смартфонів iPhone». (Див. Розділ ресурси .)

Справи iOS йдуть добре, але і орієнтована на Java платформа Android теж не відстає. Як заявив недавно представник Google, з моменту офіційного випуску Android в 2008 році було активовано 500 млн пристроїв на цій платформі, і щодня активується за 1,3 млн нових пристроїв. Apple iTunes App Store і Google Play в цілому пропонують не менше 1,4 млн додатків, які зазнали 60 млрд мобільних завантажень. (Див. Розділ ресурси .)

Все це означає нові можливості для продажу додатків і зростаючий ринок для програмістів. Android - найкраща відправна точка для тих, хто хоче швидко навчитися розробляти мобільні додатки. Ті, хто вміє програмувати на Java і інших JVM-мовах можуть почати з вимог, що пред'являються до мобільних додатків. Універсальність Android дозволяє легко освоїти нові технології, такі як HTML5 і PhoneGap, і експериментувати з ними. А всюдисущість цієї платформи - поряд з Google Play- гарантує, що створені додатки набудуть широкого поширення.

Ця перша стаття нового циклу Програмування для мобільних пристроїв - в маси являє собою введення в Android. Ми почнемо з огляду досить складної системи багатоверсійності Android, а потім займемося налаштуванням середовища розробки та створенням вашого першого власного додатка.

Три способи програмування для мобільних пристроїв

На верхньому рівні екосистеми мобільних додатків знаходяться три основних платформи розробки: "рідна", Web і гібридна.

 • Рідні платформи дозволяють створювати додатки, які чудово виглядають і сприймаються, а також забезпечують порівняно високу продуктивність. Зворотний бік розробки рідних додатків - для кожної платформи потрібно писати свій код.
 • Мобільні Web-додатки зазвичай пишуть на HTML5, CSS і JavaScript. Їх можна написати один раз і запускати на різних платформах, але такі додатки можуть поступатися рідним за зовнішнім виглядом, сприйняття і продуктивності.
 • Гібридні інструменти та середовища ліквідують цей розрив, поєднуючи в собі простоту програмування та універсальність Web-додатків з блиском рідних додатків. Розробники багато сперечаються про те, яка платформа краще, але істина така: кожна з них має свої переваги.

Цей цикл статей охоплює всі три платформи.

торжество Android

Android-пристрої набирають популярність швидше, ніж будь-яка інша мобільна платформа, що робить їх відмінним вибором для першого знайомства з розробкою мобільних додатків, особливо для Java-програмістів. Зворотний бік масового прийняття Android - це фрагментація, яка створює значні проблеми для тестування додатків. Для більшості розробників реальність така, що майже неможливо протестувати додаток для кожної комбінації Android-пристрої і версії ОС. (Насправді економічно ефективне виконання такого тестування стало зростаючим напрямком розвитку сфери послуг.) Наступні статті будуть присвячені технічним питанням, таким як перенесення програми на різні профілі Android, а також Java-інструментів для тестування мобільних Android-додатків. Поки ж розглянемо ситуацію з багатоверсійності Android - яку необхідно зрозуміти, щоб писати програми для цієї платформи.

Багатоверсійність Android

Версії ОС Android нумеруються в порядку зростання: 1.6, 2.1, 4.2 і т.д. У них також є імена, відповідні назвам різних десертних страв: Donut (бублик), Eclair (еклер) і Jelly Bean (драже з фруктовою начинкою). Jelly Bean в контексті Android означає Android версії 4.2. Версії Android поділяються і за рівнями API, які позначаються зростаючими послідовними цілими числами. Так, Android API рівня 17 відноситься до версії Android 4.2, або Jelly Bean.

Якщо вам здається, що це дещо плутано, то ви не самотні. Проте розуміти це важливо, тому що всі три взаємозамінні схеми багатоверсійності знаходяться в ходу.

Коли мова заходить про підтримку різних версій Android, то більшості Java-програмістів час озиратися назад. Платформа Java завоювала популярність головним чином як серверна технологія, зазвичай стикається з користувачем через Web-сторінку. Того, хто дивиться на Web-сторінку, не хвилює, на якій версії Java працює додаток. Однак в разі Android код додатка переноситься з безпечного середовища сервера на пристрої, непідвладні адміністратору.

Багато потенційні споживачі вашої програми перейдуть на нову версію ОС Android тільки тоді, коли помре їх старе пристрій. Тому вибір підтримуваної версії операційної системи Android має вирішальне значення. Хоча остання версія - Android 4.2, приблизно половина Android-пристроїв, як і раніше підтримує Android 2.3.x. Додаток, написаний для Android 3.1, буде працювати на нових версіях, таких як версія 4.2, але не працює на більш ранніх версіях, таких як версія 2.3. Таким чином, щоб забезпечити більш широке поширення, потрібно орієнтуватися на стару версію операційної системи.

Однак нові версії завжди мають новими можливостями, які не хотілося б втрачати. Якщо пощастить, то група розробників Android випустить бібліотеку сумісності, що дозволяє реалізувати нові функції на старій версії.

Робота з Android і ADT Eclipse

У першій частині цього введення в Android я допоможу вам якомога швидше написати просте Android-додаток. Ми скористаємося версією Android 4.2 і плагіном Eclipse Android Development Tools (ADT), щоб створити всіма улюблене Java-додаток Hello World.

Android-сумісні IDE

При розробці мобільних додатків для Android використовують Java-інструменти і платформи, які Java-програміста повинні бути знайомі. Наприклад, дві найпопулярніші IDE Java-розробки, Eclipse і IntelliJ, підтримують Android. Android має тісні зв'язки з Eclipse через плагіни, які роблять цикл збирання-тестування-розгортання Android-додатків майже не вимагає зусиль. Приклади для цієї статті написані в Eclipse, але працюють і з IntelliJ.

Виберіть один з двох способів настройки середовища розробки для Android. Програмісти, що не знайомі ні з Eclipse, ні з Android, можуть почати з завантаження комплекту ADT (Android Developer Tools) Bundle . ADT Bundle поєднується з Android SDK і версією Eclipse, де є вже встановлений плагін ADT. Це швидкий і простий спосіб почати програмування для Android.

Якщо середовище Eclipse вже встановлена ​​і налаштована, то досить завантажити вручну і встановити Android SDK . Базовий SDK Android містить інструменти системного рівня, які полегшують розробку для Android. Однак в ньому немає самих Android-бібліотек, необхідних для роботи з певною версією Android. Завантаживши базовий SDK Android для своєї операційної системи, перейдіть в каталог інструментів SDK і запустіть Android-сценарій, наведений у лістингу 1.

Лістинг 1. Запуск Android SDK Manager

~ / Development / tools / android / android-sdk-mac_x86 / tools $> ./ android

Цей сценарій запускає Android SDK Manager, здатний завантажувати різні версії і бібліотеки для Android і створювати екземпляри емулятора або віртуального пристрою. Android SDK Manager відкриває вікно з великим списком варіантів завантажень, як показано на малюнку 1.

Малюнок 1. SDK Manager
Програмування для мобільних пристроїв - в маси  Огляд мобільних пристроїв Android і створення свого першого додатка  Серія контенту:  Цей контент є частиною # з серії # статей: Програмування для мобільних пристроїв - в маси  http://www

За допомогою прапорців зліва виберіть Tools і Android 4.2 (API 17). Ця папка відображає ряд варіантів. Виберіть SDK Platform і образ ARM EABI v7a System, як показано на малюнку 2.

Малюнок 2. Варіанти вибору в SDK Manager

Натисніть кнопку Install packages і прийміть будь-які необхідні умови ліцензії; все інше зробить менеджер.

створення емулятора

Тепер створимо екземпляр емулятора, який представляє собою віртуальне пристрій, здатний виконувати програми. Емулятори повинні відповідати певній версії Android, так що створимо екземпляр емулятора, що працює з Android 4.2.

Якщо ви закрили SDK Manager, запустіть його знову. Якщо інструменти Android SDK або інструменти платформи були оновлені, перезапустіть SDK Manager. В меню верхнього рівня SDK Manager виберіть Tools> Manage AVDs, щоб відкрити нове діалогове вікно Android Virtual Device Manager, як показано на малюнку 3.

Малюнок 3. Android Virtual Device Manager

Це діалогове вікно містить список всіх емуляторів, які визначені на даній машині. Поки жоден емулятор не створений, список емуляторів порожній. Натисніть кнопку New, щоб відкрити діалогове вікно Create a new Android Virtual Device (AVD), в якому можна визначити емулятор. Виберіть Android version 4.2 із списку Target. В поле AVD Name вкажіть ім'я емулятора - у мене це Android_4.2. Коли додаток буде готове до тестування, ми скористаємося цим ім'ям при запуску емулятора з командного рядка.

Малюнок 4. Створення нового віртуального пристрою Android

Як показано на малюнку 4, AVD може мати різні властивості, включаючи тип пристрою, параметри відеокамери і обсяг оперативної і постійної пам'яті. Я вибрав Galaxy Nexus з картою SD ємністю 200 МБ. Нарешті, я зазначив параметр емуляції Use Host GPU, який дозволяє підвищити продуктивність примірників емулятора.

Натисніть кнопку OK, щоб побачити своє нове віртуальне пристрій в діалоговому вікні AVD. Виберіть його і натисніть кнопку Start, щоб відкрити інше діалогове вікно з параметрами запуску. Поки залиште значення за замовчуванням і натисніть кнопку Launch. Запуск примірника емулятора може зайняти деякий час, так що випийте кави, зайдіть в Facebook або поновіть свій статус в Twitter.

Малюнок 5. Нове Android-пристрій!

Через деякий час на екрані з'явиться чудова змодельованої пристрій (на кшталт того, що показано на малюнку 5). Тепер можна приступати до створення додатків для Android 4.2.

Налаштування ADT Eclipse

Якщо середовище Eclipse вже встановлена, то перш ніж продовжити, необхідно додати репозиторій плагіна Android Development Tools (ADT) .

В меню Eclipse відкрийте Help> Find New Software. Натисніть кнопку Add і додайте URL плагіна ADT: https://dl-ssl.google.com/android/eclipse/ (див. малюнок 6 ).

Малюнок 6. Репозиторий плагіна ADT

Коли плагін завантажиться, дотримуйтесь інструкцій по його установці. Налаштуйте плагін ADT на використання вже встановленого SDK. Тепер проект орієнтований на платформу Android 4.2 і використовує створений емулятор.

Hello, Android 4.2!

Щоб створити Android-додаток в Eclipse, виберіть можливість створення проекту Android-додатки (Android Application Project). У діалоговому вікні New Android Application виберіть назву програми, ім'я проекту і ім'я пакета. Application name - це ім'я, яке користувачі бачать під піктограмою пристрою; project name - ім'я проекту в Eclipse.

Малюнок 7. Створення нового проекту Android

Почніть з діалогового вікна New Android Application на малюнку 7 і виконайте наступні дії.

 1. Із списку Target SDK виберіть API 17: Android 4.2 (Jelly Bean) і натисніть кнопку Next.
 2. У наступному діалоговому вікні залиште значення за замовчуванням, хоча результуючий код можна помістити в будь-якому місці. Натисніть кнопку Next.
 3. У діалоговому вікні Configure Launcher Icon залиште значення за замовчуванням і натисніть кнопку Next.
 4. Збережіть значення за замовчуванням в діалоговому вікні Create Activity і в останньому діалоговому вікні, яке використовується для вибору дій програми. Натисніть кнопку Finish.

Якщо створений проект працює, ви побачите новий проект з простим призначеним для користувача інтерфейсом, аналогічним тому, що представлений на малюнку 8.

Малюнок 8. Приклад запуску проекту в Eclipse

Запуск програми в емуляторі Android

За замовчуванням Android-проекти, створені за допомогою майстра проектів ADT, являють собою просте мобільний додаток Hello World! (Див. малюнок 8 .) Перш ніж почати прикрашати його, подивіться, що відбувається під час запуску простого додатка в емуляторі.

Відкрийте емулятор Android 4.2, якщо він закритий. Замість того щоб запускати емулятор в AVD Manager, на цей раз спробуйте зробити це за допомогою командного рядка. Сценарій emulator знаходиться в каталозі SDK tools. При запуску сценарію вкажіть ім'я емулятора. Мій емулятор називається Android_4.2, так що для свого примірника емулятора я запускаю сценарій, наведений у лістингу 2.

Лістинг 2. Доступ до емулятора з командного рядка

~ / Development / tools / android / android-sdk-mac_x86 / tools $> ./ emulator -avd Android_4.2

Запустіть свій екземпляр емулятора, поверніться в Eclipse і виберіть проект. Клацніть правою кнопкою і виберіть Run As> Android Application.

Малюнок 9. Запуск проекту в Eclipse

За замовчуванням Eclipse розгортає додаток на занедбаному емуляторі ( малюнок 9 ). Тепер екземпляр емулятора відображає великий білий екран з коханим привітанням кожного Java-розробника! Якщо з якої-небудь причини Eclipse зіткнеться з проблемою під час запуску програми на емуляторі, поверніться до параметру Run As і виберіть Run Configurations. На вкладці Target ще раз відзначте Automatically select compatible device і переконайтеся, що обраний емулятор.

Малюнок 10. Hello World!

Просте Android-додаток

Тепер у вас є просте додаток Hello World, яке працює на будь-якому Android-пристрої, сумісному з версією 4.2. Тепер можна налаштувати цю програму і додати більше цікавих функцій. Поки ж я хочу зайнятися анатомією Android-додатки.

Спеціалізована JVM Android

Android-додатки написані на Java, але працюють не на стандартній JVM. В ОС Android байт-код Java перетвориться і спеціалізується відповідно до вимог за обсягом пам'яті і можливостями обробки мобільного пристрою. Детальніше про архітектуру Android-додатки і віртуальній машині Dalvik см. В розділі ресурси .

Поверніться в IDE Eclipse. В каталозі src свого проекту знайдіть єдиний файл проекту .java. Якщо ви зберегли всі значення за замовчуванням, то цей файл називається MainActivity. Класи Activity - це робочі конячки Android-додатків, аналогічні сервлетам серверних Java-додатків. Кожна така дія (Activity) має життєвий цикл подібно життєвому циклу Java-аплета.

У простого додатка Hello World простий клас Activity. По-перше, це продовження класу Activity Android. Точкою входу для дій є метод onCreate, який запускається платформою при завантаженні програми. Основна рядок цього методу - виклик setContentView. лістинг 3 ілюструє клас MainActivity за замовчуванням.

Лістинг 3. MainActivity

package com.example.hello; import android.os.Bundle; import android.app.Activity; import android.view.Menu; public class MainActivity extends Activity {@Override protected void onCreate (Bundle savedInstanceState) {super.onCreate (savedInstanceState); setContentView (R.layout.activity_main); } @Override public boolean onCreateOptionsMenu (Menu menu) {getMenuInflater (). Inflate (R.menu.activity_main, menu); return true; }}

setContentView завантажує макет activity_main, як при першому відкритті проекту в Eclipse. Це ім'я відповідає назві файла activity_main.xml, який знаходиться в каталозі res / layout. Відкрийте цей файл, щоб побачити графічне представлення свого застосування. На лівій нижній вкладці є можливість перегляду вихідного XML-файла. Виберіть її, щоб побачити вихідний файл, який виглядає як лістинг 4 .

Лістинг 4. Визначення вихідного макета

<RelativeLayout xmlns: android = "http://schemas.android.com/apk/res/android" xmlns: tools = "http://schemas.android.com/tools" android: layout_width = "match_parent" android: layout_height = "match_parent" tools: context = ". MainActivity"> <TextView android: layout_width = "wrap_content" android: layout_height = "wrap_content" android: layout_centerHorizontal = "true" android: layout_centerVertical = "true" android: text = "@ string / hello_world "/> </ RelativeLayout>

Уявлення Android визначаються в XML-файлах. У кожного є макет, до якого можна додавати віджети, такі як кнопки або текстові поля. Поки в нашому прикладі додатка є уявлення RelativeLayout з одним виджетом: TextView. Розглянувши його, ви побачите текстове поле, відповідне посиланням: @ string / hello_world.

Ця змінна вказує на реальне значення рядка, присутнє в файлі res / values ​​/ strings.xml. Відкрийте цей файл. Щоб побачити вихідний текст XML, клацніть на вкладці strings.xml зліва внизу.

Лістинг 5. Файл strings.xml

<? Xml version = "1.0" encoding = "utf-8"?> <Resources> <string name = "app_name"> Hello 4.2 </ string> <string name = "hello_world"> Hello world! </ String> < string name = "menu_settings"> Settings </ string> </ resources>

Другий рядок визначення в лістингу 5 перетворює hello_world в Hello World!

МАНІФЕСТ Android

Тепер ви знаєте, як пов'язані між собою три важливі елементи Android-додатки: дії, макети і файли ресурсів. При запуску програми ОС Android викликає метод onCreate класу MainActivity. Потім метод onCreate завантажує макет, і цей макет вводить деякі значення з іншого файлу ресурсів XML. В даному випадку результатом є простий користувальницький інтерфейс, який говорить: Hello World!

Але як пристрій дізнається, яку дію викликати? Тут в гру вступає AndroidManifest.xml. Знайдіть цей файл в кореневому каталозі свого проекту. Клацніть на ньому, і Eclipse завантажить симпатичне настроюване подання з декількома вкладками в лівому нижньому кутку. Виберіть вкладку AndroidManifest.xml для відображення початкового тексту XML ( лістинг 6 ).

Лістинг 6. AndroidManifest.xml

<? Xml version = "1.0" encoding = "utf-8"?> <Manifest xmlns: android = "http://schemas.android.com/apk/res/android" package = "com.example.hello" android : versionCode = "1" android: versionName = "1.0"> <uses-sdk android: minSdkVersion = "8" android: targetSdkVersion = "17" /> <application android: allowBackup = "true" android: icon = "@ drawable / ic_launcher "android: label =" @ string / app_name "android: theme =" @ style / AppTheme "> <activity android: name =" com.example.hello.MainActivity "android: label =" @ string / app_name "> <intent-filter> <action android: name = "android.intent.action.MAIN" /> <category android: name = "android.intent.category.LAUNCHER" /> </ intent-filter> </ activity> < / application> </ manifest>

Цей файл "пояснює" додаток пристрою, на якому воно виконується. Він містить XML-блок application, який визначає activity. У ньому є також посилання на MainActivity і визначається дія action разом з категорією category. Елемент action вказує пристрою, який вплив запустити. В даному випадку action визначає дію Activity як головне (MAIN).

У число інших важливих декларацій файлу AndroidManifest.xml входить частина uses-sdk, яка повідомляє, що мінімальна версія (min) - 8 (тобто Android 2.2.x), а цільова - 17, або Android 4.2. Ми розглянемо це докладніше в одній з наступних статей. Поки ж досить сказати, що платформа Android надає бібліотеки, сумісні з більш ранніми версіями.

Висновок

Отже, ваше перше Android-додаток готове. В процесі його створення ви дізналися деякі важливі речі про Android - і про розробку мобільних додатків в цілому. Ви встановили Android SDK, завантажили Android версії 4.2 і створили AVD (або емулятор) для імітації роботи програми на пристрої. Якщо ви використовуєте Eclipse, то інтерфейс IDE тепер налаштований на створення і розгортання Android-додатків для обраного AVD. Вся ця настройка потрібно для того щоб можна було працювати з Android.

Ви також бачили, як збирається просте Android-додаток: більшу частину роботи виконують класи Activity, а AndroidManifest.xml визначає його структуру для базового пристрою. І отримали результат: просте додаток Hello World, яке нам належить вдосконалити.

Наступного разу ми продовжимо займатися Android. Поки ж я закликаю вас пограти з цим додатком. Додайте якісь віджети або змініть значення параметрів в XML-файлах. Якщо ви відчуваєте себе впевнено, спробуйте створити новий додаток Hello World, не використовуючи стандартні заводські.

Ресурси для скачування

Схожі тими

 • Оригінал статті: Mobile for the masses: A gentle introduction to Android .
 • Введення в розробку для платформи Android (Frank Ableson, developerWorks, травень 2009 г.): Вступна стаття з оглядом архітектури Android-додатки, включаючи Dalvik VM.
 • Робота з XML в Android (Michael Galpin, developerWorks, червень 2009 року): про різні способи роботи з XML на платформі Android і їх використанні при створенні своїх власних Android-додатків.
 • Parse - хмарна служба для Android додатків (C.Enrique Ortiz, developerWorks, листопад 2012 року): про переваги зберігання даних Android-додатків в приватному хмарі за допомогою SDK Parse.
 • Розробки мобільних додатків: Частина 1. PhoneGap і Dojo Mobile на Android (Bryce Curtis, Gill Woodcock, Todd Kaplinger, developerWorks, вересень 2011 року): практичне запровадження в розробку гібридних мобільних Web-додатків.
 • Comprehending the Mobile Development Landscape (Andrew Glover, TheDiscoBlog.com, грудень 2012 року): про поширення додатків, процесі розробки і можливих витратах для тих, хто має намір створювати мобільні додатки.
 • The Latest Infographics: Mobile Business Statistics For 2012 (Mark Fidelman, Forbes.com, травень 2012 року): статистика, починаючи з середини 2012 року, показує, що розробка і поширення мобільних додатків процвітає як ніколи, на чому наголосив генеральний директор Apple Тім Кук.
 • Tracking growth: the iTunes app store vs Google Play (Kathleen De Vere, InsideMobileApps.com, вересень 2012 року): один спосіб побудувати криву зростання розробки мобільних додатків - подивитися на кількість додатків, розміщених в двох найбільших онлайн-магазинах.
 • Google: 500 million Android devices activated (Stephen Shankland, CNET, вересень 2012 року): кількість активацій пристроїв показує, що Android - найбільш швидкозростаюча платформа розробки мобільних додатків.
 • Завантажити Android : SDK Android надає бібліотеки API і інструменти розробника, необхідні для побудови, тестування і налагодження додатків для Android.
 • Комплект ADT (Android Developer Tools) : Завантажте SDK Android і версію Eclipse з уже встановленим плагіном ADT, щоб швидко і легко почати роботу з Android.
 • Інші статті цього автора (Ендрю Гловер, developerWorks, з серпня 2004 року по теперішній час): читайте про хмару, Twitter, Google, Hadoop, Android, Ajax і інших Java-технологіях.

Підпішіть мене на ПОВІДОМЛЕННЯ до коментарів

Com/search/csass/search/?
Encoding = "utf-8"?
Але як пристрій дізнається, яку дію викликати?
Encoding = "utf-8"?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью