<
 • Главная
Статьи

Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла Калошин - kaloshin.me

 1. Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла...
 2. Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла Калошин - kaloshin.me

Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла Калошин - kaloshin.me

У сьогоднішній замітці хочу Вам розповісти як налаштувати новий сервіс / функцію з віддаленого управління Android пристроями. У деяких моїх нотатках уже була згадка про цю функцію Огляд програми Kytephone Батьківський контроль , Але сьогодні не зупинятимемося як об'єднати ці дві програми.

Увага!

Чи не на всіх пристроях дана функція працює так як має.

Перед тим як пробувати, прочитайте коментарі про проблеми з якими стикаються інші.

Що таке Віддалене управління Android пристроями?
Функція "Віддалене управління Android" дозволяє дистанційно / віддалено від пристрою визначити його місце розташування і скинути / очистити або видалити особисту інформацію на ньому в разі втрати або крадіжки. Також цю функцію можна використовувати для контролю місця розташування / пересування дитини.
джерела кажуть , Що дана функція доступна починаючи з версії Android 2.2 і вище, особисто я перевіряв на версіях 2.3.5, 2.3.7, 4.2.1 і 4.3.
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Для початку, щоб скористатися цим сервісом у Вас повинен бути Google Account, у основної частини власників Android пристроїв він є "Gmail", але бувають випадки коли немає.
Щоб створити Google Account якщо у Вас немає, досить зайти на Gmail.com і зареєструватися. Поштова адреса виду "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" це вже і є Google Account.
Після того як Ви створили Google Account, його необхідно ввести в Ваше пристрій (пристрій в цій статті означає телефон / планшет). Для цього необхідно на пристрої зайти в розділ Налаштування (Малюнок 1) і натиснути на рядок "+ Додати обліковий запис" ( коротка довідка від Google ), Після вибрати Google і ввести Ваші дані "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" і пароль. Звертаю Вашу увагу, читайте уважно все що Вас запитує процес налаштування, багато Вашої інформації на пристрої (фотографії, відео, контакти ...) можуть бути синхронізовані з сервісами компанії Google Inc.
Зібравши пристрій, щоб потрапити на сторінку пошуку пристрою, зробіть наступні:
1. Відкрийте сайт Google Play на комп'ютері.
2. Натисніть на значок шестерінки " Що таке Віддалене управління Android пристроями "І виберіть пункт Віддалена взаємодія Android.

Вам відкриється нова сторінка на якій буде відображатися карта світу або вашого міста як на рисунку 2. У моєму випадку на рисунку 2, пристрій вже налаштовано і Ви можете побачити, що система знає де знаходиться мій телефон.

Після того як Ви перейшли на сторінку Віддалене управління Android, в лівому кутку екрана Ви побачите назву вашого пристрою, останнім часом оновлення інформації і приблизне місце положення (приблизне тому, що місце розташування визначається з базових станцій мобільного оператора або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями) Малюнок 3.

Якщо у Вас кілька пристроїв, натиснувши на стрілку меню, що випадає або на назву вашого пристрою в випадаючому меню Ви їх виведіть, Малюнок 4.

Для включення функції управління пристроєм, необхідно його вибрати і натиснути на кнопку "Налаштувати". Після нажанія кнопки, Ви побачите вікно із запитом відправки повідомлення, Малюнок 5.
Натиснувши кнопку "Відправити", в рядку стану пристрою Ви побачите значок повідомлення про активацію віддаленого управління, натиснувши на дане повідомлення, Вам відкриється вікно активації програми яке знаходитися в розділі налаштувань "Адміністратори пристрою" Малюнок 6.
Після підтвердження активації віддаленого управління Android "Активувати", на екрані комп'ютера необхідно натиснути значок оновлення (стрілки в колі) "Визначити місце розташування пристрою", якщо все було зроблено правильно, Вам буде доступна інформація про місцезнаходження Вашого пристрою з точністю в метрах, а також додаткові можливості "Зателефонувати пристрій", "Заблокувати" і "Видалити дані" Малюнок 7.

Коротко про можливості віддаленого управління пристроєм Android:

 • Зателефонувати пристрій - дозволяє запрограмувати пристрій звуковий сигнал максимальної гучності, для підтвердження натиснути кнопку "Так" Малюнок 8.
 • Заблокувати - система запропонує ввести новий пароль на пристрої, для підтвердження необхідно ввести новий пароль і натиснути кнопку "Заблокувати" Малюнок 9.
 • Видалити дані - Вам буде виведено повідомлення, що пристрій буде відновлено до заводських налаштувань, для підтвердження натиснути кнопку "Видалити" Малюнок 10.

Якщо Ви випадково натиснули кнопку "Скасувати" в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:
1. У меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Якщо Ви випадково натиснули кнопку Скасувати в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:  1 Налаштування Google, Малюнок 11.
2. Натисніть Віддалене управління Android, Малюнок 12.
На рисунку 12 видно, що можна самостійно визначити які права на пристрої будуть доступні для віддаленого управління. Якщо Ви налаштовували віддалене управління першим способом або хочете відключити частково цю функцію то можете скористатися вищеописаним способом. Для повного відключення, необхідно це зробити через розділ Адміністратори пристрою, Малюнок 13.
Для переходу в розділ Адміністратори пристрою і відключення віддаленого управління Вам необхідно зробити наступні:
1. У меню "Налаштування" на виберіть розділ "Безпека" Малюнок 1.
2. Оберіть зі списку Адміністратори пристрою.
3. Натисніть на "Віддалене управління".
4. Оберіть "Відключити", Малюнок 14.
Про точність визначення.
Трохи вище в замітці я писав, що точність визначається за кількома можливими варіантами, а саме з базових станцій мобільного оператора яке залежить від щільності покриття або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями (телефонами / планшетами / автомобілями Google). На рисунку 7, видно параметри точності "до 16 метрів", в системі це виглядає так як на рисунку 15.
Скажу так, система не помилилася навіть з напрямком моїх вікон, тобто моє вікно в одному з цих трьох будинків дивиться саме в сам центр кола.
Назва вулиць і позначки підприємств я затер спеціально.
підсумок:
Багато хто говорить, що дана функція з віддаленого управління пристроями була скопійована в однієї Яблучною компанії, особисто для мене, досить того що вона з'явилася, а яким чином і у кого її скопіювали для мене не важливо.
При використанні віддаленого управління, для більшого забезпечення безпеки особистої інформації, рекомендую додатково використовувати блокування екрану під паролем або графічним ключем. У більш нових версіях мобільної операційної системи блокування екрану не дозволить підключити новий пристрій до комп'ютера як зовнішній носій і не відкриє доступ до інформації на пристрої без розблокування, крім тих випадків коли в пристрої є зовнішній носій (MicroSD-карта) її можна вийняти і підключити окремо .
Сьогодні 15.11.2013 програма Nexus Update Checker вивела повідомлення, що на офіційному ресурсі Google з'явилося OTA оновлення для мого пристрою. Чекати черги на оновлення мені не дуже хотілося і я скористався одним примусовим методом запиту оновлення. В результаті оновлення не прийшло і моє пристрій зникло зі списку віддаленого управління (Малюнок 4) і зі списку пристроїв у Google Play.

У моєму випадку допомогло наступні:

Щоб повернути пристрій в Google Play, один з методів це зайти в програму Google
Hangouts -> Налаштування -> Ваш обліковий запис -> Вийти -> Вийти з програми.

Після цього знову увійти в програму і авторизуватися (це відбувається автоматично якщо на пристрої один Google Account).

Якщо пристрій Android не відображається у відповідному списку розділу "Віддалене управління Android" або ви бачите повідомлення Місцезнаходження невідомо, хоча пристрій підключено до Інтернету і на ньому запущені сервіси Google Play версії 3.2.25 або вище, виконайте такі дії.
В меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Налаштування Google.
Натисніть Віддалене управління Android.
Зніміть прапорець Віддалений скидання налаштувань.
Перейдіть до головного меню "Налаштування" і виберіть Програми> Все> Сервіси Google Play.
Натисніть Очистити дані. Врахуйте, що особисті дані при цьому не будуть видалені.
Поверніться до меню Налаштування Google і виберіть Віддалений скидання налаштувань.
Перезавантажте пристрій.
Після перезавантаження пристрою почекайте п'ять хвилин і оновіть сторінку android.com/devicemanager.
Продовження цієї теми тут .
Програма з віддаленого управління " Google Віддалене управленте Android (програма) "_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла Калошин - kaloshin.me

У сьогоднішній замітці хочу Вам розповісти як налаштувати новий сервіс / функцію з віддаленого управління Android пристроями. У деяких моїх нотатках уже була згадка про цю функцію Огляд програми Kytephone Батьківський контроль , Але сьогодні не зупинятимемося як об'єднати ці дві програми.

Увага!

Чи не на всіх пристроях дана функція працює так як має.

Перед тим як пробувати, прочитайте коментарі про проблеми з якими стикаються інші.

Що таке Віддалене управління Android пристроями?
Функція "Віддалене управління Android" дозволяє дистанційно / віддалено від пристрою визначити його місце розташування і скинути / очистити або видалити особисту інформацію на ньому в разі втрати або крадіжки. Також цю функцію можна використовувати для контролю місця розташування / пересування дитини.
джерела кажуть , Що дана функція доступна починаючи з версії Android 2.2 і вище, особисто я перевіряв на версіях 2.3.5, 2.3.7, 4.2.1 і 4.3.
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Для початку, щоб скористатися цим сервісом у Вас повинен бути Google Account, у основної частини власників Android пристроїв він є "Gmail", але бувають випадки коли немає.
Щоб створити Google Account якщо у Вас немає, досить зайти на Gmail.com і зареєструватися. Поштова адреса виду "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" це вже і є Google Account.
Після того як Ви створили Google Account, його необхідно ввести в Ваше пристрій (пристрій в цій статті означає телефон / планшет). Для цього необхідно на пристрої зайти в розділ Налаштування (Малюнок 1) і натиснути на рядок "+ Додати обліковий запис" ( коротка довідка від Google ), Після вибрати Google і ввести Ваші дані "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" і пароль. Звертаю Вашу увагу, читайте уважно все що Вас запитує процес налаштування, багато Вашої інформації на пристрої (фотографії, відео, контакти ...) можуть бути синхронізовані з сервісами компанії Google Inc.
Зібравши пристрій, щоб потрапити на сторінку пошуку пристрою, зробіть наступні:
1. Відкрийте сайт Google Play на комп'ютері.
2. Натисніть на значок шестерінки " Що таке Віддалене управління Android пристроями "І виберіть пункт Віддалена взаємодія Android.

Вам відкриється нова сторінка на якій буде відображатися карта світу або вашого міста як на рисунку 2. У моєму випадку на рисунку 2, пристрій вже налаштовано і Ви можете побачити, що система знає де знаходиться мій телефон.

Після того як Ви перейшли на сторінку Віддалене управління Android, в лівому кутку екрана Ви побачите назву вашого пристрою, останнім часом оновлення інформації і приблизне місце положення (приблизне тому, що місце розташування визначається з базових станцій мобільного оператора або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями) Малюнок 3.

Якщо у Вас кілька пристроїв, натиснувши на стрілку меню, що випадає або на назву вашого пристрою в випадаючому меню Ви їх виведіть, Малюнок 4.

Для включення функції управління пристроєм, необхідно його вибрати і натиснути на кнопку "Налаштувати". Після нажанія кнопки, Ви побачите вікно із запитом відправки повідомлення, Малюнок 5.
Натиснувши кнопку "Відправити", в рядку стану пристрою Ви побачите значок повідомлення про активацію віддаленого управління, натиснувши на дане повідомлення, Вам відкриється вікно активації програми яке знаходитися в розділі налаштувань "Адміністратори пристрою" Малюнок 6.
Після підтвердження активації віддаленого управління Android "Активувати", на екрані комп'ютера необхідно натиснути значок оновлення (стрілки в колі) "Визначити місце розташування пристрою", якщо все було зроблено правильно, Вам буде доступна інформація про місцезнаходження Вашого пристрою з точністю в метрах, а також додаткові можливості "Зателефонувати пристрій", "Заблокувати" і "Видалити дані" Малюнок 7.

Коротко про можливості віддаленого управління пристроєм Android:

 • Зателефонувати пристрій - дозволяє запрограмувати пристрій звуковий сигнал максимальної гучності, для підтвердження натиснути кнопку "Так" Малюнок 8.
 • Заблокувати - система запропонує ввести новий пароль на пристрої, для підтвердження необхідно ввести новий пароль і натиснути кнопку "Заблокувати" Малюнок 9.
 • Видалити дані - Вам буде виведено повідомлення, що пристрій буде відновлено до заводських налаштувань, для підтвердження натиснути кнопку "Видалити" Малюнок 10.

Якщо Ви випадково натиснули кнопку "Скасувати" в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:
1. У меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Якщо Ви випадково натиснули кнопку Скасувати в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:  1 Налаштування Google, Малюнок 11.
2. Натисніть Віддалене управління Android, Малюнок 12.
На рисунку 12 видно, що можна самостійно визначити які права на пристрої будуть доступні для віддаленого управління. Якщо Ви налаштовували віддалене управління першим способом або хочете відключити частково цю функцію то можете скористатися вищеописаним способом. Для повного відключення, необхідно це зробити через розділ Адміністратори пристрою, Малюнок 13.
Для переходу в розділ Адміністратори пристрою і відключення віддаленого управління Вам необхідно зробити наступні:
1. У меню "Налаштування" на виберіть розділ "Безпека" Малюнок 1.
2. Оберіть зі списку Адміністратори пристрою.
3. Натисніть на "Віддалене управління".
4. Оберіть "Відключити", Малюнок 14.
Про точність визначення.
Трохи вище в замітці я писав, що точність визначається за кількома можливими варіантами, а саме з базових станцій мобільного оператора яке залежить від щільності покриття або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями (телефонами / планшетами / автомобілями Google). На рисунку 7, видно параметри точності "до 16 метрів", в системі це виглядає так як на рисунку 15.
Скажу так, система не помилилася навіть з напрямком моїх вікон, тобто моє вікно в одному з цих трьох будинків дивиться саме в сам центр кола.
Назва вулиць і позначки підприємств я затер спеціально.
підсумок:
Багато хто говорить, що дана функція з віддаленого управління пристроями була скопійована в однієї Яблучною компанії, особисто для мене, досить того що вона з'явилася, а яким чином і у кого її скопіювали для мене не важливо.
При використанні віддаленого управління, для більшого забезпечення безпеки особистої інформації, рекомендую додатково використовувати блокування екрану під паролем або графічним ключем. У більш нових версіях мобільної операційної системи блокування екрану не дозволить підключити новий пристрій до комп'ютера як зовнішній носій і не відкриє доступ до інформації на пристрої без розблокування, крім тих випадків коли в пристрої є зовнішній носій (MicroSD-карта) її можна вийняти і підключити окремо .
Сьогодні 15.11.2013 програма Nexus Update Checker вивела повідомлення, що на офіційному ресурсі Google з'явилося OTA оновлення для мого пристрою. Чекати черги на оновлення мені не дуже хотілося і я скористався одним примусовим методом запиту оновлення. В результаті оновлення не прийшло і моє пристрій зникло зі списку віддаленого управління (Малюнок 4) і зі списку пристроїв у Google Play.

У моєму випадку допомогло наступні:

Щоб повернути пристрій в Google Play, один з методів це зайти в програму Google
Hangouts -> Налаштування -> Ваш обліковий запис -> Вийти -> Вийти з програми.

Після цього знову увійти в програму і авторизуватися (це відбувається автоматично якщо на пристрої один Google Account).

Якщо пристрій Android не відображається у відповідному списку розділу "Віддалене управління Android" або ви бачите повідомлення Місцезнаходження невідомо, хоча пристрій підключено до Інтернету і на ньому запущені сервіси Google Play версії 3.2.25 або вище, виконайте такі дії.
В меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Налаштування Google.
Натисніть Віддалене управління Android.
Зніміть прапорець Віддалений скидання налаштувань.
Перейдіть до головного меню "Налаштування" і виберіть Програми> Все> Сервіси Google Play.
Натисніть Очистити дані. Врахуйте, що особисті дані при цьому не будуть видалені.
Поверніться до меню Налаштування Google і виберіть Віддалений скидання налаштувань.
Перезавантажте пристрій.
Після перезавантаження пристрою почекайте п'ять хвилин і оновіть сторінку android.com/devicemanager.
Продовження цієї теми тут .
Програма з віддаленого управління " Google Віддалене управленте Android (програма) "_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

Віддалене управління телефоном / планшетом Android - Google Android Device Manager :: Блог Михайла Калошин - kaloshin.me

У сьогоднішній замітці хочу Вам розповісти як налаштувати новий сервіс / функцію з віддаленого управління Android пристроями. У деяких моїх нотатках уже була згадка про цю функцію Огляд програми Kytephone Батьківський контроль , Але сьогодні не зупинятимемося як об'єднати ці дві програми.

Увага!

Чи не на всіх пристроях дана функція працює так як має.

Перед тим як пробувати, прочитайте коментарі про проблеми з якими стикаються інші.

Що таке Віддалене управління Android пристроями?
Функція "Віддалене управління Android" дозволяє дистанційно / віддалено від пристрою визначити його місце розташування і скинути / очистити або видалити особисту інформацію на ньому в разі втрати або крадіжки. Також цю функцію можна використовувати для контролю місця розташування / пересування дитини.
джерела кажуть , Що дана функція доступна починаючи з версії Android 2.2 і вище, особисто я перевіряв на версіях 2.3.5, 2.3.7, 4.2.1 і 4.3.
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
Для початку, щоб скористатися цим сервісом у Вас повинен бути Google Account, у основної частини власників Android пристроїв він є "Gmail", але бувають випадки коли немає.
Щоб створити Google Account якщо у Вас немає, досить зайти на Gmail.com і зареєструватися. Поштова адреса виду "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" це вже і є Google Account.
Після того як Ви створили Google Account, його необхідно ввести в Ваше пристрій (пристрій в цій статті означає телефон / планшет). Для цього необхідно на пристрої зайти в розділ Налаштування (Малюнок 1) і натиснути на рядок "+ Додати обліковий запис" ( коротка довідка від Google ), Після вибрати Google і ввести Ваші дані "Ваше_Имя-или-Ник@gmail.com" і пароль. Звертаю Вашу увагу, читайте уважно все що Вас запитує процес налаштування, багато Вашої інформації на пристрої (фотографії, відео, контакти ...) можуть бути синхронізовані з сервісами компанії Google Inc.
Зібравши пристрій, щоб потрапити на сторінку пошуку пристрою, зробіть наступні:
1. Відкрийте сайт Google Play на комп'ютері.
2. Натисніть на значок шестерінки " Що таке Віддалене управління Android пристроями "І виберіть пункт Віддалена взаємодія Android.

Вам відкриється нова сторінка на якій буде відображатися карта світу або вашого міста як на рисунку 2. У моєму випадку на рисунку 2, пристрій вже налаштовано і Ви можете побачити, що система знає де знаходиться мій телефон.

Після того як Ви перейшли на сторінку Віддалене управління Android, в лівому кутку екрана Ви побачите назву вашого пристрою, останнім часом оновлення інформації і приблизне місце положення (приблизне тому, що місце розташування визначається з базових станцій мобільного оператора або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями) Малюнок 3.

Якщо у Вас кілька пристроїв, натиснувши на стрілку меню, що випадає або на назву вашого пристрою в випадаючому меню Ви їх виведіть, Малюнок 4.

Для включення функції управління пристроєм, необхідно його вибрати і натиснути на кнопку "Налаштувати". Після нажанія кнопки, Ви побачите вікно із запитом відправки повідомлення, Малюнок 5.
Натиснувши кнопку "Відправити", в рядку стану пристрою Ви побачите значок повідомлення про активацію віддаленого управління, натиснувши на дане повідомлення, Вам відкриється вікно активації програми яке знаходитися в розділі налаштувань "Адміністратори пристрою" Малюнок 6.
Після підтвердження активації віддаленого управління Android "Активувати", на екрані комп'ютера необхідно натиснути значок оновлення (стрілки в колі) "Визначити місце розташування пристрою", якщо все було зроблено правильно, Вам буде доступна інформація про місцезнаходження Вашого пристрою з точністю в метрах, а також додаткові можливості "Зателефонувати пристрій", "Заблокувати" і "Видалити дані" Малюнок 7.

Коротко про можливості віддаленого управління пристроєм Android:

 • Зателефонувати пристрій - дозволяє запрограмувати пристрій звуковий сигнал максимальної гучності, для підтвердження натиснути кнопку "Так" Малюнок 8.
 • Заблокувати - система запропонує ввести новий пароль на пристрої, для підтвердження необхідно ввести новий пароль і натиснути кнопку "Заблокувати" Малюнок 9.
 • Видалити дані - Вам буде виведено повідомлення, що пристрій буде відновлено до заводських налаштувань, для підтвердження натиснути кнопку "Видалити" Малюнок 10.

Якщо Ви випадково натиснули кнопку "Скасувати" в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:
1. У меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Якщо Ви випадково натиснули кнопку Скасувати в повідомлення про активацію віддаленого управління, Ви можете направити повторне повідомлення або самостійно перейти в налаштування пристрою і активувати цю функцію, для цього необхідно:  1 Налаштування Google, Малюнок 11.
2. Натисніть Віддалене управління Android, Малюнок 12.
На рисунку 12 видно, що можна самостійно визначити які права на пристрої будуть доступні для віддаленого управління. Якщо Ви налаштовували віддалене управління першим способом або хочете відключити частково цю функцію то можете скористатися вищеописаним способом. Для повного відключення, необхідно це зробити через розділ Адміністратори пристрою, Малюнок 13.
Для переходу в розділ Адміністратори пристрою і відключення віддаленого управління Вам необхідно зробити наступні:
1. У меню "Налаштування" на виберіть розділ "Безпека" Малюнок 1.
2. Оберіть зі списку Адміністратори пристрою.
3. Натисніть на "Віддалене управління".
4. Оберіть "Відключити", Малюнок 14.
Про точність визначення.
Трохи вище в замітці я писав, що точність визначається за кількома можливими варіантами, а саме з базових станцій мобільного оператора яке залежить від щільності покриття або координатами Wi-Fi антен, які були раніше визначені іншими пристроями (телефонами / планшетами / автомобілями Google). На рисунку 7, видно параметри точності "до 16 метрів", в системі це виглядає так як на рисунку 15.
Скажу так, система не помилилася навіть з напрямком моїх вікон, тобто моє вікно в одному з цих трьох будинків дивиться саме в сам центр кола.
Назва вулиць і позначки підприємств я затер спеціально.
підсумок:
Багато хто говорить, що дана функція з віддаленого управління пристроями була скопійована в однієї Яблучною компанії, особисто для мене, досить того що вона з'явилася, а яким чином і у кого її скопіювали для мене не важливо.
При використанні віддаленого управління, для більшого забезпечення безпеки особистої інформації, рекомендую додатково використовувати блокування екрану під паролем або графічним ключем. У більш нових версіях мобільної операційної системи блокування екрану не дозволить підключити новий пристрій до комп'ютера як зовнішній носій і не відкриє доступ до інформації на пристрої без розблокування, крім тих випадків коли в пристрої є зовнішній носій (MicroSD-карта) її можна вийняти і підключити окремо .
Сьогодні 15.11.2013 програма Nexus Update Checker вивела повідомлення, що на офіційному ресурсі Google з'явилося OTA оновлення для мого пристрою. Чекати черги на оновлення мені не дуже хотілося і я скористався одним примусовим методом запиту оновлення. В результаті оновлення не прийшло і моє пристрій зникло зі списку віддаленого управління (Малюнок 4) і зі списку пристроїв у Google Play.

У моєму випадку допомогло наступні:

Щоб повернути пристрій в Google Play, один з методів це зайти в програму Google
Hangouts -> Налаштування -> Ваш обліковий запис -> Вийти -> Вийти з програми.

Після цього знову увійти в програму і авторизуватися (це відбувається автоматично якщо на пристрої один Google Account).

Якщо пристрій Android не відображається у відповідному списку розділу "Віддалене управління Android" або ви бачите повідомлення Місцезнаходження невідомо, хоча пристрій підключено до Інтернету і на ньому запущені сервіси Google Play версії 3.2.25 або вище, виконайте такі дії.
В меню "Додатки" на своєму пристрої виберіть Налаштування Google.
Натисніть Віддалене управління Android.
Зніміть прапорець Віддалений скидання налаштувань.
Перейдіть до головного меню "Налаштування" і виберіть Програми> Все> Сервіси Google Play.
Натисніть Очистити дані. Врахуйте, що особисті дані при цьому не будуть видалені.
Поверніться до меню Налаштування Google і виберіть Віддалений скидання налаштувань.
Перезавантажте пристрій.
Після перезавантаження пристрою почекайте п'ять хвилин і оновіть сторінку android.com/devicemanager.
Продовження цієї теми тут .
Програма з віддаленого управління " Google Віддалене управленте Android (програма) "_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________

Що таке Віддалене управління Android пристроями?
Що таке Віддалене управління Android пристроями?
Що таке Віддалене управління Android пристроями?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью