<
 • Главная
Статьи

Карти офлайн для Андроїд

 1. TripAdvisor City Guides Catalog
 2. MAPS.ME - офлайн карти
 3. Redigo
 4. Waze - соціальний навігатор
 5. Яндекс. карти
 6. 2ГІС - карти і довідники
 7. Карти від Google

В одній зі статей ми розглядали питання про те, як поставити переадресацію .

Продовжуємо огляд популярних програм для тих, хто не може жити без подорожей, і хоче проводити час ефективно. У першій частині наша редакція розповідала про додатки для Android OS, що дозволяють швидко підібрати відповідний авіарейс або забронювати готель. Тепер же обговоримо онлайн і оффлайн карти для Андроїд, які пропонують зручні маршрути.

Наша редакція зібрала тут кращі карти оффлайн для Андроїд, які просто завантажити на смартфон і надалі використовувати. Вони допоможуть як прокласти маршрут на карті з телефону, так і підібрати цікаве місце для відвідування (кафе, музей, ресторан і т.д.).

В одній зі статей ми розглядали питання про те,  як поставити переадресацію

TripAdvisor City Guides Catalog

Почнемо огляд з TripAdvisor . Програма є однією з найбільш затребуваних безкоштовних утиліт. У цій версії зібрано велику кількість цікавих маршрутів із зазначеними пам'ятками, ресторанами, магазинами і коментарями інших користувачів. Це своєрідна карта світу для Андроїд, що включає все найцікавіше. Зручне рішення для тих, хто хоче відчувати себе в іншому місті комфортно і без особливих зусиль прокласти маршрут з телефону.

Відзначимо, що існують інші менш місткі "відгалуження" TripAdvisor для більшості міст на зразок Лондона, Парижа і т.д. З мінусів слід виділити наступне: в офлайні картинки не вантажаться, немає підтримки російської мови, і деякі азіатські країни не представлені, наприклад, В'єтнам. На жаль, навіть хороші карти для смартфона Андроїд мають недоліки.

MAPS.ME - офлайн карти

MAPS.ME стане відмінним рішенням, якщо немає можливості відразу підключитися до інтернету. Ця програма карти для Андроїд дозволяє навіть в режимі офлайн прокласти маршрут в глушині.

З програмою власник мобільного телефону зможе робити закладки всіх цікавих йому місць і відправляти через текстове повідомлення або по e-mail мітки зі своїм розташуванням. Карти для андроїд без інтернету MAPS.ME роблять мобільний телефон незамінним помічником під час подорожі.

Redigo

Якщо не до душі попередні оффлайн-карти і ви не любите прокладати маршрут через супутник, зверніть увагу на Redigo . Це ще одна крута безкоштовна програма, здатна замінити будь-які путівники.

Тут присутній барвиста фотогалерея, надається додаткова інформація про країну, яку плануєте відвідати, є список з актуальними наміченими подіями і онлайн-карти. Зазвичай offline карти для Андроїд містять мінімальний набір функцій, але тут бонусом йде розмовник на шести мовах.

Waze - соціальний навігатор

А хочете взяти участь в самостійному опрацюванні маршрутів? Встановіть в своєму смартфоні додаток Waze . Воно більше орієнтоване на власників автомобілів, а й інші знайдуть тут багато цікавого.

Мільйони людей складають спільними силами тисячі маршрутів. Крім прямого призначення Waze дає можливість ділитися інформацією про що відбулися ДТП, пробках, поліцейських на дорозі, цінах на бензин і т.д.

Інші смартфони Флай
Всі моделі телефонів Fly можна знайти в нашому інтернет магазині.

Яндекс. карти

утиліта Яндекс Карти для Андроїд є встановленою в багатьох Android-пристроях. Так що установка Карт Яндекс на Андроїд більшості власників смартфонів не буде потрібно. Програма хороша тим, що тут представлені карти 300 міст, доступних для роботи навіть в режимі офлайн. Вони зрозумілі і зручні у використанні, проблем з пошуком будь-якого місця не виникне.

При відсутності додатки в стандартній комплектації його просто завантажити в мобільний телефон. Досить завантажити і встановити Яндекс Карти на Андроїд з Google Play.

Зверніть увагу, що орієнтована програма в основному на Росію і сусідні держави (Білорусія і Україна), карт для Європи або екзотичних країн не передбачено. Плюс - завантажити карту Росії на Андроїд окремо не потрібно, мінус - доведеться шукати альтернативні варіанти для поїздки за кордон.

Правда, розробники активно працюють, щоб змінити ситуацію в кращу сторону. Якщо подорожуєте по країнах СНД або знайомитеся з пам'ятками РФ, то додаток Яндекс Карти для Андроїд - незамінний ПО для смартфона.

З цікавих пропозицій від Яндекса слід виділити ще одну вузькоспрямовану утиліту - Яндекс.Метро . Це карта метро для Андроїд з маршрутами в Києві, Москві, Харкові, Мінську та Санкт-Петербурзі, причому докладна і приємна по дизайну. Для автомобілістів же більше підійдуть карти яндекс.навігатор для Андроїд. Вони дозволяють підібрати дорогу з найменшим трафіком.

2ГІС - карти і довідники

карти 2 гис для Андроїд є ще одним популярним додатком для мобільного телефону. Утиліта представляє собою короткий довідник з розташуванням фірм в різних містах. Потрібна карта Москви для Андроїд з повним списком компаній, тоді завантажте 2ГІС - карти і довідники в смартфон, запустіть додаток і відшукайте будь-яку адресу.

Карти від Google

Google Maps карти для Андроїд є ще одним популярним путівником для мобільного телефону. Його головна перевага - приємний інтерфейс, що дозволяє просто розібратися з функціоналом.

Тут передбачена голосова навігація, база містить докладні карти багатьох країн і регіонів (близько 220), дає можливість відстежити власне місцезнаходження і дізнатися докладні описи 100 млн цікавих місць. Гугл карти для Андроїд ідеально підходять для подорожей в екзотичні країни, адже база утиліти робить програму чудовим гідом для користувача.

Якщо Вам цікаво, то Ви можете ознайомитися зі статтею про те, чому не надсилаються СМС з телефону? .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью